Популярний голлівудський актор Рамі Малек зробив пропозицію коханій, колезі по фільму "Богемна рапсодія" Люсі Бойтон, тепер вони разом почали підготовку до весілля.

Цю інформацію повідомив інсайдер західному виданню RadarOnline.

"Вони говорили про шлюб цілу вічність, і тепер офіційно заручені. Люсі і Рамі планують одружитися в цьому році". відзначило джерело

Крім того, спливла інформація про те, що головні герої кінострічки "Богемська рапсодія" планують зіграти весілля двічі. Перша церемонія відбудеться на батьківщині 25-річної нареченої у Великобританії, а друга - в Америці з сім'єю Рамі Малека.

"Вони щасливі разом, вони раді просто бути поруч один з одним. Швидше за все, весільна церемонія відбудеться у Великобританії, де пройшло дитинство Люсі, а потім вони організують ще одне свято для сім'ї Малека в США". підкреслив інсайдер

Нагадаємо, Рамі Малек розповів про те, як боровся за роль Фредді Мерк'юрі і про підготовку до зйомок у "Богемній рапсодії".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що, як вважають редитори, Рамі Малек міг би зіграти в "Зоряних війнах", "Володарі кілець" і навіть поборовся б з Генрі Кавілом за роль Супермена.