Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка будує кар'єру на російському телебаченні нещодавно народила первістка, часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. В цей раз знаменитість опублікувала ролик-анонс нового випуску свого шоу "П'ятниця з Регіною". В гості до телезірки прийшла відома російська блогерка і письменниця Наталя Краснова.

Так, у ролику, який з'явився на сторінці Тодоренко, вона показала найгарячіші моменти інтерв'ю з Красновою. Дівчата поговорили на досить відверті теми – секс "для здоров'я", зради чоловіків, виховання дітей, кар'єра. Одним словом, новий випуск шоу Регіни вийшов веселим і цікавим.

View this post on Instagram

Ребята! Сегодня в @prtshow «Пятнице с Региной» супер-гость Наташа Краснова @krasnovanatasha ! Скажу вам честно, я восхищаюсь этой чудо-женщиной! 😍Она прекрасна, с отличным чувством юмора, искренняя, трогательная и, самое важное, она очень честная! В нашем выпуске мы поговорили о книге «Бывшие», об изменах, о том, каково это - быть женой известного хоккеиста, и, конечно, я не смогла не побывать «в постели с Красновой»! Ну а в рубрике «Вырвалась» диджитал-маркетолог Маргарита Былинина @margo_bylinina расскажет как монетизировать свою деятельность через Инстраграм! Смотрите всё сами, ведь видео уже на канале! Как всегда - ссылка в профиле! 😘#регинатодоренко #пятницасрегиной #наташакраснова

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

У підписі до відео Тодоренко написала: "Хлопці! Сьогодні в @prtshow «П'ятниці з Регіною» супергість Наташа Краснова @krasnovanatasha! Скажу вам чесно, я захоплююся цією диво-жінкою! Вона прекрасна, з відмінним почуттям гумору, щира, зворушлива і, найважливіше, вона дуже чесна! У нашому випуску ми поговорили про книгу «Колишні», про зради, про те, яке це – бути дружиною відомого хокеїста, про мільйони від блогів і, звичайно, я не змогла не побувати «в ліжку з Красновою»! Ну а в рубриці «Вирвалася» діджитал-маркетолог Маргарита Билініна @margo_bylinina розповість, як монетизувати свою діяльність через Инстраграм! Дивіться самі, адже відео вже на каналі! Як завжди, – посилання в профілі!".

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Також портал "Знай.ua" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.