На кастинг 10 сезону шоу "Х-фактор" на СТБ прийшов переможець проекту "Голос країни" Ігор Грохоцький. Хлопець розповів, що після перемоги на вокальному шоу працює співаком на корпоративах. І зараз його прихід на "Х-фактор" має особливу мету.

Ігор Грохоцький поділився враженнями від перемоги на вокальному шоу. Переможець зізнався, що розраховував на підтримку організаторів шоу, але крім скляної статуетки не отримав більш нічого. Очікуваного підписання контракту теж не відбулося. Хлопець хотів зустрітися з представниками проекту, але йому постійно відмовляли у зустрічах.

Ігор Грохоцький

"Коли ти виграєш проект, то розраховуєш на яку підтримку після шоу. Однак після перемоги я нічого не отримав, крім скляної статуетки. У мене не відбулося підписання контракту", - сказав він. Ігор Грохоцький

Ігор Грохоцький зізнається, що після шоу йому було дуже важко, він навіть став в якійсь мірі асоціальним та депресивним. Вийти з цього стану йому допомогла гітара і написання пісень. І зараз він зібрався з силами, відчувши сильне бажання до змін, та прийшов на проект.

Популярні новини зараз

АТБ нагодував українців фантомною стравою: "Навіть тваринам давати це шкода", відео

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Гібрид людини та тварини: археологи виявили єдину у своєму роді знахідку віком у 44 тисячі років, фото

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Ігор Грохоцький

"Я прийшов сюди, тому що хочу більшого. Я хочу змін", - розповів співак. Ігор Грохоцький

Для виступу на шоу "Х-фактор" учасник вибрав власну пісню, яку судді не оцінили через відчай, яким вона була просякнута. Андрій Данилко відзначив, що хлопець копіює манеру співу свого наставника на шоу Святослава Вакарчука. Ігор Грохоцький спробував свої сили ще раз, виконавши іншу пісню, і судді дали йому шанс – співак пройшов до наступного туру проекту.

Нагадаємо, раніше запорізький чиновник запалив "Х-фактор"

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Х-фактор" готує сюрпризи українцям: учень Іво Бобула і син переможниці "Україна має талант" підкорять сцену

Також "Знай.ua" писав, що Полякова на "Х-факторі" терлась сідницями об Данилка