Головний холостяк країни Микита Добринін, який був героєм однойменного шоу на телеканалі СТБ зробив свій вибір. Як відомо, фіналісткою шоу "Холостяк" стала Дар'я Квіткова, і ледь не вперше відносини учасників продовжилися по завершенні проекту. Зараз парочка живе разом в новій квартирі та облаштовує її. Нещодавно Микита зізнався, що Дашу дратують деякі його недоліки, написавши про це пост в Instagram під трепетним фото коханих.

View this post on Instagram

Вы видели как начинались наши с Дашей отношения на проекте, и кажется знаете о нас все. Практически все😺. В быту всякое бывает и недавно Даша решила рассказать, что ее во мне бесит. Она права, когда я прихожу, разбрасываю обувь и носки. Но это только потому, что мне не терпится забежать домой и сразу обнять ее. Ещё под утро я перетягиваю одеяло. Только потому, что всю ночь одеяло было у Даши, она делает это очень ловко и незаметно. А то что я ем за ноутом... Это бывает так редко. Признайся, обычно ведь мы делаем это вместе😈. Так наш любимый сериал «Эйфория» становится ещё интересней. Мне нравится, что мы говорим о недостатках друг друга. И знаем, что делать, чтоб нас ничего не раздражало, даже моя щетина. На неё мы тоже нашли управу с бальзамом для щетины и после бритья NIVEA MEN.

A post shared by Nikita Dobrynin (@nikitadobrynin) on

"Ви бачили, як починалися наші з Дашею стосунки на проекті, і здається знаєте про нас все. Практично все😺.
В побуті всяке буває і нещодавно Даша вирішила розповісти, що її в мені дратує.
Вона права, коли я приходжу, розкидаю взуття і шкарпетки. Але це тільки тому, що мені не терпиться забігти додому і відразу обійняти її.
Ще під ранок я перетягую ковдру. Тільки тому, що всю ніч ковдра була у Даші, вона робить це дуже вправно і непомітно.
А те що я їм за ноутом... Це буває так рідко. Зізнайся, адже зазвичай ми робимо це разом😈. Так наш улюблений серіал "Ейфорія" стає ще цікавіше.
Мені подобається, що ми говоримо про недоліки один одного. І знаємо, що робити, щоб нас нічого не дратувало, навіть моя щетина.", - поділився емоціями Добринін. Фолловери залишилися в захваті, засипавши парочку компліментами.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

У Раді запропонували не платити зарплату Порошенку, і ось чому

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

"Вогонь красуня": Каменських лише в трусиках змусила фанів ахнути

Показати ще

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.