У четвертому випуску містичного реаліті "Битви екстрасенсів" на СТБ учасники спробують з'ясувати причину того, з якої причини одним з героїв випробування стане ясновидиця Теодора.

Явище батьківського інстинкту давно цікавить учених. Перш ніж зробити якісь висновки про це почуття, вони провели безліч експериментів з тваринами і людьми. І, схоже, що батьківський інстинкт – ніщо інше, як дія білка пролактину на мозок вагітної жінки. Але як тоді пояснити це почуття у бездітних жінок при контакті з чужими дітьми і у чоловіків, які поодинці виховують дітей? І чому у деяких мам батьківський інстинкт проявляється? 

У першому випробуванні героями стануть п'ять осіб. Учасникам потрібно буде знайти серед них того, хто не любить дітей. Серед учасників конкурсу виявиться фіналістка 16 сезону "Битви екстрасенсів" - Теодора.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на ПриватБанк: множать на 6 без попередження

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

У супермаркеті АТБ в об'єктив камери потрапив вусатий бешкетник: бідолаха рятувався втечею, відео

Показати ще

В редакцію проекту прийшов лист від вбитої горем матері – Віти. Жінка просить розібратися в обставинах смерті її 11-річного сина Сергія. Під час уроків хлопчик упав у річку і потонув.

Мати дитини вважає, що в її смерті причетна містика, хоча на перший погляд це страшна випадковість і результат недбалості адміністрації школи.

Нагадаємо, занедбане українське село турбують численні смерті.

Як повідомляв Знай. ua, за Петросяна візьмуться українські екстрасенси.

Також Знай. ua писав, що стартувала ювілейна "Битва екстрасенсів".