Олена Кравець – відома комічна акторка, учасниця великого колективу студії "Квартал 95", а з недавніх пір ще і претендентка на перемогу в шоу "Танці з зірками". Зірка в минулому ефірі шоу, 27 жовтня, танцювала хіп-хоп зі своїм партнером Максом Леоновим, вони вийшли на паркет у містичних хелловінських образах і запалили, як в останній раз.

А напередодні нового ефіру "Танців з зірками" Олена Кравець вирішила згадати свій образ з минулого – зірка опублікувала у своєму Instagram кілька фотографій. А в підписи до них розповіла про те, хто допомагав їм з постановкою танцю, хто створював ці містичні образи, і хто робив фото. Також акторка жартує про те, що стала відьмою і тепер може "повернути чоловіка" і "зняти порчу по фотографії". Шанувальники у захваті від танцю Олени Кравець і від її почуття гумору, однак деякі полаяли її за суперечку з Чапкісом.

View this post on Instagram

Пара колдунов снимет порчу по фотографиям.) Вызывали духов предков и Бога Рода в облике @maksleonov_official, а ещё изучали древнюю славянскую мифологию и культуру и все это- в прошлое воскресенье во время мистического эфира @tanci1plus1. Теперь я тоже ведьма и если надо «верну мужа»...) Обряд был проведён с благословения @ladakasynets и является плодом ее таланта и эмоциональной хореографии! @kseniya.gorb, дух твой сильный теперь во мне всегда)) @dima_varan @kulyafreedom, спасибо что всегда включаетесь и «включаете» меня. И отдельно за этот яркий образ спасибо @olgaslon @rymakova @tvelinalena. И не забываем... наш номер 13!!!Ха-ха-ха( зловеще) !!! Photo by @rostickdesign

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

Нагадаємо, Кравець з "Кварталу 95" зізналася, чому її дочка поїхала з рідного дому.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у "95 Кварталі" показали Олену Кравець в незвичайному амплуа.

Також портал "Знай.ua" писав, що Кравець з "Кварталу 95" забавно потроллила сама себе на "Танцях з зірками".