Продюсер Андрій Разін розкрив деякі деталі щодо стану популярної російської актриси і зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк. Вона вже 2 місяці проходить лікування проти важкої хвороби. До теперішнього моменту представники артистки не повідомляли ніякої інформації і не підтверджували чутки про онкології, так як намагаються захистити її сім'ю від широкої громадськості. Відомості про стан Заворотнюк надходять лише від окремих її знайомих людей.

Анастасія Заворотнюк

"Дуже акуратно скажу, що найстрашніші прогнози не збуваються", - повідомив продюсер в соціальній мережі.

До того ж, він стверджує, що "Насті стає краще" і "вона, начебто, йде на поправку".

Більш того Андрій наголосив, що колишні джерела більше не надають інформацію, але Разіну дійсно надійшли відомості, що російській актрисі стало краще.

Популярні новини зараз

Чоловік Камалії розмріявся про друге весілля: "Вже з іншою"

"Ура, поїхали!": Тарзан викинув п'яну Корольову в сміттєвий бак, над відео сміється вся мережа

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

В Україні скасують групи інвалідності: що отримають натомість люди з особливими потребами

Показати ще

Нагадаємо, що адвокат онкохворий російської актриси і зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк готовий допомогти її рідним.

Як повідомляв портал Знай.ua, 8 листопада в російських ЗМІ з'явилася інформація від адвоката актриси серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасія Заворотнюк - Віктора Пастернака. Він заявив, що не знав про заборгованість артистки.

Також портал Знай.ua писав, що тяжка хвороба відомої російської актриси Анастасії Заворотнюк для її рідних і великої армії шанувальників стала справжньою трагедією.