Відома українська співачка, тренер шоу "Голос країни" Тіна Кароль обожнює радувати фанатів новими знімками в Instagram. Знаменитість похвалилася дуже дивним фото в Сторіс, танцюючи з співведучим Юрієм Горбуновим на шоу "Танці з зірками". Так, вірний чоловік Каті Осадчої поклав руки на сідниці артистки, від чого та дуже здивувалася.

Варто відзначити, що в одному з недавніх постів Кароль і сама захоплювалася Горбуновим, відзначаючи, що Каті з ним дуже пощастило. Втім, навряд чи артиста вдома чекав скандал: Осадча і Кароль дружать вже довгі роки, часто приходять одна до одної в гості і виставляють спільні фото.

View this post on Instagram

Эта фотография с @gorbunovyuriy олицетворяет, как нежно я отношусь к нему. Ведущий, телепродюсер, непревзойденный актер театра и кино, человек, который многие годы опекает меня и оберегает от стрессов в прямом эфире, благодаря своему профессионализму. Не знаю более заботливого партнера, чет Юра! Спасибо тебе большое за все! ❤️ @kosadcha, тебе невероятно повезло с мужчиной мечты! Любуюсь вашей парой и желаю благополучию вашему дому! Спасибо за ваше тепло! #тинакароль #tinakarol Ph @rostickdesign by @tanci1plus1 @1plus1_ua

A post shared by Tina Karol (@tina_karol) on

Популярні новини зараз

Може знадобитись після Нового року: вчені виявили несподіваний метод боротьби з алкоголізмом

Зеленський терміново звернувся до всієї України: "Я оголошую..."

Пальчевський пригадав "грішок" Кравчука 30-річної давності: "Зеленському доведеться вирішувати..."

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Показати ще