Відома українська співачка Ірина Білик активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно 49-річна знаменитість виставила пікантне чорно-біле фото, лежачи на ліжку в спальні. Так, артистка виглядала досить сумною, раптово заговоривши про розлучення і охололі почуття.

View this post on Instagram

Из предыдущего поста поняла, как много у меня сильных женщин и девушек в подписчиках, им не нужно полумер: если любовь, то вся без остатка, если штамп в паспорте, то непременно с любовью. Какие вы у меня молодцы! Тоже считаю, что нужно брать все и не довольствоваться чем-то одним. Не разменивать себя на брак вне любви. А вот бывает так, что люди уже не любят друг друга, но все равно не разводятся. Иногда из-за материальных выгод, но чаще из-за детей. А вы смогли бы из-за ребенка наплевать на чувства и жить с нелюбимым человеком? #жизньрадидетей #семья👪 #брак #развод

A post shared by Ирина Билык (@bilyk_iryna) on

"...Якщо любов, то вся без залишку, якщо штамп в паспорті, то неодмінно з любов'ю. Які ви в мене молодці! Теж вважаю, що потрібно брати все і не задовольнятися чимось одним. Не розмінювати себе на шлюб поза любові.
А от буває так, що люди вже не люблять одне одного, але все одно не розлучаються. Іноді через матеріальні вигоди, але частіше через дітей.
А ви змогли б через дитину наплювати на почуття і жити з нелюбою людиною?" - поцікавилася Білик. Фолловери не пройшли повз, проте деякі переживають, що в особистому житті Ірини не все добре.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 14 грудня: роман між Тіною Кароль та Даном Баланом, траур Зеленського та "магія" АТБ

Чоловік Фріске Шепелєв пожертвував сином заради нового кохання: віддав дитину...

Яке свято 14 грудня: чого не можна робити в цей день

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.