Популярна українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове фото. Знаменитість позувала разом з донькою Софією в цирку Нікуліна, куди вони відправилися подивитися виступ. Так, артистка зізналася, що побувала на справжньому святі, проте зробила кадр з тиграми, замкненими в клітці.

"Сьогодні справжнє свято дитинства! Ми відвідали #циркНікуліна. Спасибі всім артистам за чудову роботу. Це диво!", - поділилася радістю Лорак. Фолловери залишилися незадоволені: "Бідні тварини, а ви ще по циркам ходіть і подавайте приклад великій кількості людей 😔🙄", "Бідні тварини 😢😤", "Тварин не шкода?", "Цирк...😭😭😭 В нього ще хтось ходить? 🤷🏻‍♀️😖", "ви підтримуєте цирки з тваринами?😔😭".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ані Лорак вирішила показати чергове селфі з машини. Недоброзичливці знайшли на знімку не тільки сліди фотошопу і пластики, але ще й примітили ознаки алкоголізму.

А ще артистка позувала в одному тільки махровому халаті з чашкою кави, а ось шанувальники помітили сліди фотошопу: великий палець на нозі виглядає дуже ненатурально.