Відома російська актриса Христина Асмус, яка нещодавно викликала скандал постільними сценами у фільмі "Текст", часто публікує в мережі різні фото, радуючи своїх шанувальників. Цього разу зірка здивувала публіку фотографією з актором Іваном Охлобистіним. Цей персонаж відомий своєю антиукраїнською позицією, він активно підтримував анексію Криму Росією, більш того, Охлобистін разом з Пореченковим їздили на Донбас і стріляли по українських позиціях.

На фото Охлобистін ніжно обіймається з Христиною і навіть лізе до неї цілуватися. Схоже у них чудові стосунки після зйомок у серіалі Інтерни. Фоловери у коментарях до фото відзначили, що актор сильно постарів і виглядає, як бомж. А ось Христина в підписі до фото залишила лише безліч емодзі-сердечок, ніби зізнаючись йому у коханні.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️@psykero1477❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Asmus Kristina (@asmuskristina) on

Популярні новини зараз

Скільки українців отримують пенсію понад 10 тисяч гривень: у ПФУ розкрили дані

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Лобода на відпочинку повторила "фінт" Дорофєєвої: "Маленька..."

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

Нагадаємо, гола дружина Харламова Асмус кинула виклик мільйонам хтивих чоловіків.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандальна Асмус підкорила серце відомого режисера.

Також портал "Знай.ua" писав, що Асмус розповіла, як чоловік доводить її до божевілля.