Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася фірмовим відео зі спортзалу, який знаходиться неподалік від її будинку, показавши, як відходить від новорічних свят і тривалого дня народження. Так, артистка вирішила познайомити зі своїм зірковим тренером, який, по ідеї, повинен привести її у форму.

View this post on Instagram

Спешу поделиться. У меня новый партнер. Александр Прогрессов. @progressov_a Таких мощных у меня ещё не было!👍💃 Но с его помощью в нашем любимом @goldenlion.club я буду осваивать специальную программу тренировок, разрабатываемую им специально для меня. Поскольку балетная форма подразумевает индивидуальный подход и нагрузки на определенные группы мышц, учитывая специфику подготовки.💃 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #море #солнце #зима #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Поспішаю поділитися. У мене новий партнер. Таких потужних у мене ще не було!👍💃 Але з його допомогою я буду освоювати спеціальну програму тренувань, розроблену їм спеціально для мене. Оскільки балетна форма передбачає індивідуальний підхід і навантаження на певні групи м'язів, враховуючи специфіку підготовки.💃", - поділилася радістю Волочкова. Втім, на своїй сторінці балерина коментарі приховала, однак на акаунті її фітнес-тренера шанувальники просять не контактувати спортсмена з артисткою.

Популярні новини зараз

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще