Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв, який був чоловіком покійної співачки Жанни Фріске і вів програму "Розсміши коміка" на українському телебаченні, опублікував в мережі забавне карантинне відео. У підписі до нього поцікавився, чи у всіх діти "зависають" у гаджетах на самоізоляції. За словами Дмитра, на самоізоляції він став більше часу проводити з сином. У Платона вже є свій власний iPad, яким він користується як хоче і скільки хоче. І для зіркового татка це стало неабиякою проблемою.

View this post on Instagram

Кажется родители чаще всего или в ужасе от того что их дети проводят время с гаджетами, ну или им все равно. Мой сын живет последние полтора месяца с собственным АйПадом и для меня это на первых порах стало настоящим испытанием - его мало что другое интересовало, не отлипал целыми днями. Ну потом я пришел в себя, включил всякие ограничения, а потом понял, что гаджет - отличный стимул. Короче, сын захотел карандаш для АйПада. Ну, я согласился, но при условии, что он займет первое или второе место по результатам успеваемости в классе. И что? Сегодня целый день принимаем поздравления. Второе место! Я заказ уже сделал. В общем, гаджеты по-моему, отличный мотиватор. У вас не так?

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

"Здається найчастіше батьки або в жаху від того, що їхні діти проводять час з гаджетами, ну або їм все одно. Мій син живе останні півтора місяці з власним АйПадом і для мене це на перших порах стало справжнім випробуванням - його мало що цікавило інше, не відлипав цілими днями. Ну потім я прийшов в себе, включив всякі обмеження, а потім зрозумів, що гаджет - відмінний стимул. Коротше, син захотів олівець для АйПада. Ну, я погодився, але за умови, що він займе перше або друге місце за результатами успішності в класі. І що? Сьогодні цілий день приймаємо вітання. Друге місце! Я замовлення вже зробив. Загалом, гаджети по-моєму, відмінний мотиватор. У вас не так? ", - цікавиться Дмитро.

View this post on Instagram

Я тут понял, что оказавшись с ребенком 24/7, начал делать ему гораздо больше замечаний: это не делай, сюда не лезь, не топочи, не кричи... Сам себе удивился, потому что всегда был, в общем, за свободу действий и самовыражения ребенка - главное, чтобы голову не разбил, а остальное можно. Так было легко рассуждать раньше, а сейчас нет. И вот сейчас я осознал, что решение этой ситуации заключается не в том, чтобы перестать делать замечания или наоборот начать вести себя строже. Решение в том, что ребенка я, как и прежде, просто должен принимать таким какой он есть, как и было всегда, даже тогда, когда мы проводили вместе гораздо меньше времени. Расслабься, папаша. Пойдем в «Шакала» играть, подурачимся ❤️

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viberщоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Шепелєв забороняє синові приходити на могилу Жанни Фріске.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля.

портал "Знай.ua" писав, що батько Жанни Фріске зробив несподівану заяву про смерть дочки.