Анна Заворотнюк – 24-річна донька відомої російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка довгі місяці бореться з онкологією. Дівчина активний користувач Instagram, де часто ділиться із шанувальниками яскравими фото зі свого життя.

Так, нещодавно дівчина потрапила у вкрай неприємну ситуацію. Після скасування режиму самоізоляції в Москві і Московській області дівчина записалася в елітний салон на Рубльовці, щоб пофарбувати волосся. Але чи то майстри за три місяці розучилися працювати, то на доньки актриси тестували починаючого майстра — їй спалили волосся і дівчині довелося розлучитися з довжиною.

View this post on Instagram

Дорогие мои, произошло событие о котором я просто не могу молчать. Я записалась на окрашивание в один из самых модных салонов в Москве, @bublik.hairproject (я была в салоне в Жуковке) который посещают многие заезды и публичные личности. Всё вроде проходило как обычно, мастер по имени Гусейн делал мне окрашивание в технике “air touch”, после того когда мне нанесли краску на волосы и замотали фольгой, я через некоторое время почувствовала что волосы в фольге сильно нагрелись и сказала об этом мастеру, но он сеня успокоил и сказал , что это обычная реакция. Когда прошло время мы пошли смывать меня в Мойке, а потом я села на кресло перед зеркалом и каков был мой ужас, когда я увидела что больше половины моих волос по длине кипельно белого цвета и выглядят как мочалка. Я взяла прядь волос и она осталась в моей руке. Вы наверно сами догадались какая была моя реакция, я была просто в ужасе. Я позвала менеджера, но ко мне кажется подошла какая-то мастер и начала говорить , что это чуть ли не моя вина. Отчего я пришла в ещё большую ярость. Это профессиональный салон с высокими ценами и такого качества результата я никак не ожидала. Денег с меня не взяли, подарили какие-то средства по уходу за волосами, предложили процедуры по восстановлению. Но дело совсем не в этом, а в том, что в мои планы не входила стрижка своих длинных волос. Уважаемый владелец салона @egor.bublikproject тщательнее подходите к отбору своих мастеров, потому что они своими непрофессиональными действиями компрометируют ваш салон и превращают его не в салон красоты, а в салон ужаса.

A post shared by @ anna_zavorotnyuk on

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

"Відбулася подія, про яку я просто не можу мовчати. Я записалася на фарбування в один із самих модних салонів в Москві (я була в салоні в Жуківці), которії? відвідують багато зірок і публічні особистості. Всі? начебто проходило як зазвичай, майстер по імені Гусейн робив мені фарбування в техніці «air touch». Після того, як мені нанесли фарбу на волосся і замотали фольгою, я через деякий час відчула, що волосся у фользі сильно нагрілося і сказала про це майстрові. Але він мене заспокоїв і сказав, що це звичайна реакція. Коли минув час, ми пішли змивати, а потім я сіла на крісло перед дзеркалом і який був мій жах, коли я побачила, що більше половини мого волосся по довжині білого кольору і виглядає, як мочалка. Я взяла пасмо волосся — і воно залишилося в руці", - обурується дівчина.

За словами красуні, вона налякана покликала менеджера, але мені здається підійшла якась майстер і почала говорити, що це швидше за все вина дівчини.

"Я прийшла в ще більшу лють. Це професійний салон з високими цінами і якості такого результату я ніяк не очікувала" — написала Анна в особистому блозі.

Також дівчина написала, що грошей з неї не взяли, навіть подарували якісь засоби для догляду волосся. Але, на жаль, їй довелось обрізати виплекану красу.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, онкохвора Анастасія Заворотнюк на межі життя і смерті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відома співачка терміново звернулася до світу через Заворотнюк.

Також портал "Знай.ua" писав, що донька тяжкохворої Заворотнюк шокувала новими знімками.