Популярна в Україні та за її межами травесті-діва Монро обожнює епатувати публіку все новими витівками. Вона активний користувач Instagram, де публікує фото, відео та розповіді про своє нелегке життя. Цього разу Монро згадала свої найяскравіші образи і виклала в Мережу фотографії. Так, артистку можна побачити в різноманітних локаціях і нарядах, і навіть в різному віці. А в підписі до публікації Монро розповіла, що Серпень для неї – це місяць спогадів.

Читайте Знай в Google News!

"Мій серпень - це завжди час спогадів! Вчора під час прямого ефіру (всі записи зберігаю!) мене запитали, А чи не хочете ви влаштувати великий концерт, з піснями, номерами, стендапом... Нє-а. Все це було, у величезній кількості, багатьом залишається тільки мріяти. І у мене виходило. Добре, погано, не мені судити, але я завжди виходила на сцену з таким драйвом, що глядача іноді зносило моєю енергетикою. Ну ви бачили мене в куражі! Це ж мчить антилопа в пір'ї з накладними віями.

Зараз же моя основна публічна сцена - це ТБ, онлайн майданчики і YouTube канал #невгамовнаямонро. Що буде через рік, я не знаю, бо, ще років п'ять тому, не могла собі уявити життя без сцени, реальних глядачів і задушливих гримерок. Ось що значить внутрішні зміни. Чим вони обумовлені... напевно, зірками всесвіт з усіма планетами рухається до ускладнення, Ось я і ускладнилася! І цей стан мені дуже подобається. У добірці фото з минулого десятиліття, 2007-2009 року, я як раз поступово почала з'являтися на ТБ, але продовжувала активно виступати і клубитися. ДО РЕЧІ, ліпсінг завжди ідеально! Деякі глядачі навіть не підозрювали, що співаю не Наживо", - написала Монро.

View this post on Instagram

Мой август - это всегла время воспоминаний! Вчера во время прямого эфира (все записи сохраняю!) меня спросили, а не хотите ли вы устроить большой концерт, с песнями, номерами, стендапом... Не-а 🤗 Всё это было, в огромном количестве, многим остается только мечтать. И у меня получалось. Хорошо, плохо, не мне судить, но я всегда выходила на сцену с таким драйвом, что зрителя иногда сносило моей энергетикой😆 Ну вы видели меня в кураже! Это же несется антилопа в перьях с накладными ресницами🙃 Сейчас же моя основная публичная сцена - это тв, он-лайн площадки и YouTube канал #неугомоннаяМонро. Что будет через год, я не знаю, так как, еще лет пять назад, не могла себе представить жизнь без сцены, реальных зрителей и душных гримерок. Вот что значит внутренние перемены. Чем они обусловлены...наверное звездами🤗 вселенная со всеми планетами движется к усложнению, Вот я и усложнилась! И это состояние Мне очень нравится. В подборке фото из прошлого десятилетия, 2007-2009 года, я как раз постепенно начала появляться на тв, но продолжала активно выступать и клубиться👯💃 Кстати, липсинговала всегда идеально! Некоторые зрители даже не подозревали, что пою не вживую😉 #какмолодымыбыли

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

A post shared by Неугомонная Монро (@monritta) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, невгамовна Монро вставила свої п'ять копійок у скандал навколо Нацвідбору на Євробачення 2019.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що травесті-діва Монро показала неймовірне.

Також портал "Знай.uа" писав, що травесті-діва Монро змінила імідж і загуляла з "подружками" в Лондоні.