Сильний голос та проникливі пісні Іво Бобула зробили його кумиром багатьох українців. Такі хіти як "Мій край", "На Україну повернусь", "А липи цвітуть", співають цілі покоління. У 1998 році Бобулу було присвоєно звання Народного артиста України. Нікому б не спало на думку сумніватися в його творчих здібностях на вокальному терені. Однак публіцистика і епістолярний жанр — це явно не його.

Співак опублікував у себе на сторінці в Facebook пост, присвячений виборам мера Києва. Він заявив, що підтримує Олександра Попова, оскільки бачить його досвідченим, професійним і знаючим свою справу кандидатом. Однак в граматиці Виконавець виявився не сильний. В результаті вийшов справжній "треш", багатий помилками як граматичними, так і смисловими. Наприклад, співак закликав "не вирубувати ліси, пенсіонерів і хворих дітей".

Правил пунктуації для Бобула, здавалося, не існувало взагалі. Коми зникали там, де їх чекали, і з'являлися в тексті випадкової розсипом. Траплялися і грубі помилки, які не зробив би навіть третьокласник, в тому числі — "Міста Киіва".

У коментарях одні користувачі іронізували над Бобулом, інші ставали на його захист, припускаючи що співак не сильний в українській. Але факт залишається фактом: іноді краще співати, ніж писати пости в Інтернеті.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.