Відомий український співак Сергій Бабкін часто ділиться з фанатами новими фото в Instagram. Нещодавно кохана дружина Сергія, Сніжана, виставила яскравий літній кадр, насолоджуючись молочним коктейлем в маєчці чорного кольору з глибоким декольте і розповівши про свій досвід грудного вигодовування.

Так, артистка зізналася, що годувала грудьми не тільки своїх дітей, а й була "молочною мамою" для інших, заробляючи на цьому гроші. Варто відзначити, що в родині Бабкіних троє дітей - Артур, Веселина і однорічний Єлисейчик. Чоловік Сергій теж пив молоко Сніжани, не дозволяючи виливати його.

View this post on Instagram

У меня много молочных детей‼️🍼 Я фанат ГВ! И считаю себя НАСТОЯЩИМ ГЕРОЕМ ГРУДНОГО ВСКАРМЛИВАНИЯ‼️ Родив Артусика @babkin.artur , у меня возник вопрос- Как, уезжая, сохранить ГВ? Необходимы были поездки в Киев- небольшие съёмки, спектакли, кастинги... Пакетов для заморозки молока тогда ещё не было, специальные контейнеры были очень дорогие. Я сцеживалась и замораживала молочко в баночки из под детского питания. Молока было так много, что подружки, которые это знали, носили своих деток мне и я их кормила. Однажды ко мне пришла женщина с молочной кухни и спросила - Хочу ли я подрабатывать тем, что буду давать своё молочко мамочкам, которые не могут кормить? Я согласилась. И ко мне стали приходить каждое утро мужчины🤪- папы, которым я отдавала баночки молока, а они мне денежку. Таким был мой молочный заработок😂 С Весей @veselina.babkina - мы через 2 недели после родов уехали на гастроли с театром в Питер. И у меня уже к этому времени была забита морозилка замороженными пакетами грудного молочка. Потом мы уехали на гастроли в Германию на 2 недели и молока тоже хватило. С Весей до года было очень много гастролей и ни разу Веселине не давали смесь. Весю я кормила до 2 лет. На всех гастролях, в машинах, поездах, самолётах, я сцеживалась каждые 3 часа, чтобы поддерживать лактацию. В поездках моё молочко пил @babkin_official СБ, не разрешая мне его выливать. Так что он тоже мой молочный сыночек😍 С Елисейчиком было точно также. Этот процесс мне стал очень привычным. Во время Елисейчика , я подкармливала ещё одного ребёночка несколько месяцев, уже бесплатно 😂 Однажды встретила знакомую девочку в Киеве, которая мне сказала, что в месяц прекратила кормить, потому как гастроли, концерты, много работы... Я не осуждаю её, но в этот момент появилась ТАКААААЯ ГОРДОСТЬ СОБОЙ! 🥰 Я шла, а у меня сзади распускались КРЫЛЬЯ!!! Я очень горжусь собой! И считаю себя героем ГВ! 🤱🏻 У меня очень много молочных детей, многих я даже не видела😉 Сейчас я уже завершила ГВ с ЛИСёнком ( 1 год.2 мес), на то были причины ( антибиотики) Ставьте ❤️ этому посту и я поделюсь своим опытом завершения ГВ. #снежанабабкина_гв #снежанабабкина #молочныйгерой

A post shared by МУЗА ❄️СНЕЖАНА БАБКИНА❄️ (@snezhana_babkina) on

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

у мене багато молочних дітей‼️🍼 Я фанат ГВ! І вважаю себе справжнім героєм ГРУДНОГО вигодовування‼️ Народивши Артусика @babkin.artur, у мене виникло питання-Як, їдучи, зберегти ГВ? Необхідні були поїздки до Києва-невеликі зйомки, вистави, кастинги... Пакетів для заморозки молока тоді ще не було, спеціальні контейнери були дуже дорогі. Я зціджувалася і заморожувала молочко в баночки з під дитячого харчування. Молока було так багато, що подружки, які це знали, носили своїх діток мені і я їх годувала. Одного разу до мене прийшла жінка з молочної кухні і запитала, чи Хочу я підробляти тим, що буду давати своє молочко матусям, які не можуть годувати? Я погодилася. І до мене стали приходити щоранку чоловіки🤪 - тата, яким я віддавала баночки молока, а вони мені грошики. Таким був мій молочний заробіток😂 З Весею @veselina.babkina - ми через 2 тижні після пологів поїхали на гастролі з театром в Пітер. І у мене вже до цього часу була забита морозилка замороженими пакетами грудного молочка. Потім ми поїхали на гастролі до Німеччини на 2 тижні і молока теж вистачило. З Весюй до року було дуже багато гастролей і жодного разу Веселині не давали суміш. Весю я годувала до 2 років. На всіх гастролях, в машинах, поїздах, літаках, я зціджувалася кожні 3 години, щоб підтримувати лактацію. У поїздках моє молочко пив @babkin_official СБ, не дозволяючи мені його виливати. Так що він теж мій молочний синочок😍 З Єлисейчиком було точно також. Цей процес Мені став дуже звичним. Під час Єлисейчика, я підгодовувала ще одну дитинку кілька місяців, вже безкоштовно 😂 Одного разу зустріла знайому дівчинку в Києві, яка мені сказала, що в місяць припинила годувати, тому як гастролі, концерти, багато роботи... Я не засуджую її, але в цей момент з'явилася ТАКАААА гордість собою! 🥰 Я йшла, а у мене ззаду розпускалися крила!!! Я дуже пишаюся собою! І вважаю себе героєм ГВ! 🤱 🏻 У мене дуже багато молочних дітей, багатьох я навіть не бачила😉 Зараз я вже завершила ГВ з лисеням ( 1 рік.2 міс), на те були причини ( антибіотики) Ставте ❤️ цьому посту і я поділюся своїм досвідом завершення ГВ.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Сергій Бабкін розповів, чому всі свої виступи проводить босоніж.

Також Сергій Бабкін оселився під столом.

А ще артист показав справжні ніжності з голим котом-сфінксом.