Романтичне реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть попри звинувачення в піарі, Микита і Даша Квіткова залишилася разом, почали жити, а не так давно навіть одружилася. Нещодавно в соцмережі дівчина показала миле фото, на якому з'явилася в цікавому образі, а в підписі до нього розповіла, як цінує своїх шанувальників.

Читайте Знай в Google News!

"Цей пост я повинна була зробити вже давно, але зібралася тільки зараз. Я не можу називати вас своїми "передплатниками". Це не підходить вам. Ви - моя аудиторія, моя друга сім'я, мої друзі, до яких я прийду і розповім про свої проблеми і щасливі моменти. Кожен день ви надихаєте мене, мені хочеться бути краще для вас, далі розвиватися, придумувати щось нове, робити більше і якісніше. Мені хочеться, щоб ви довіряли, тому що впевнені в мені.

Щодня я прокидаюся і відчуваю, що вже не можу залишити вас. Та й не хочу. Беру телефон і починаю записувати історії. Іноді ні про що, а іноді щось вартісне. Я, як ніби, дзвоню подрузі, і ми базікаємо про життя. Ніколи не перестану бути вам вдячна, що Ви зі мною, вас так багато і я вам цікава. P. S. Не раз чую від рекламодавців, що у мене найдобріша і терпляча аудиторія. Рада, що тут ми зібралися саме таким ком'юніті. Я про вас мріяла. Спасибі, що мої мрії здійснилися. Спасибі за 1,5 млн осіб поруч", - написала Квіткова в підписі до фото.

View this post on Instagram

Этот пост я должна была сделать уже давно, но собралась только сейчас. Я не могу называть вас своими «подписчиками». Это не подходит вам. Вы — моя аудитория, моя вторая семья, мои друзья, к которым я приду и расскажу про свои проблемы и счастливые моменты. Каждый день вы вдохновляете меня, мне хочется быть лучше для вас, дальше развиваться, придумывать что-то новое, делать больше и качественнее. Мне хочется, чтобы вы доверяли, потому что уверенны во мне. Ежедневно я просыпаюсь и чувствую, что уже не могу оставить вас. Да и не хочу. Беру телефон и начинаю записывать истории. Иногда ни о чем, а иногда что-то стоящее. Я, как будто, звоню подруге и мы болтаем о жизни. Никогда не перестану быть вам благодарна, что вы со мной, вас так много и я вам интересна. p.s. Не раз слышу от рекламодателей, что у меня самая добрая и терпеливая аудитория. Рада, что здесь мы собрались именно таким комьюнити 🥰 Я о вас мечтала. Спасибо, что мои мечты осуществились. Спасибо за 1,5 млн человек рядом🤍

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.