Українська співачка Яна Соломко, яка виступає під псевдонімом SOYANA, покинула рідну країну і перебралася до росії, адже на Батьківщині її нібито не оцінили.

До цього вся Україна підтримувала Яну на романтичному шоу "Холостяк", де танцюрист Макс Чмерковський вибрав не її, а Сашу Шульгіну. Але життя склалося так, що Саша, як і сам Максим, щосили підтримують Україну і з болем приймають кожну ракету, випущену по їх Батьківщині. А ось Соломко вирішила будувати кар'єру в рф з тими, хто винний у загибелі її співвітчизників і нічого не говорити про війну в соцмережах.

Яна Соломко, фото: yana.solo
Яна Соломко, фото: yana.solo

На росії ж Яна удостоїлася лише безкоштовних виступів у різних ТЦ, анонси на які вона повною мірою репостить у своїх соцмережах. Зараз Соломко, мабуть, вирішила вирватися з напруженого графіка і помчала на Байкал. Фотографіями звідти дівчина з радістю похвалилася.

Допис Яни Соломко
Допис Яни Соломко

Популярні новини зараз
Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Звісно, ​​артистка обмежила можливість коментування своїх публікацій, адже українці там миттєво ставили моральну оцінку поведінці Яни.

У сторіз Яна розповіла, що таки приїхала до столиці Бурятії Улан-Уде не відпочивати, а вирішила відвідати велику міжнардну конференцію, де SOYANA буде "для всіх співати".

Сторіз Яни Соломко
Сторіз Яни Соломко

Варто зазначити, що саме представники Бурятії були одними з тих, хто звірював у Бучі та вбивав безневинних мирних українців. А тепер наша співвітчизниця вирішила порадувати їх своєю присутністю та співом.

Нагадаємо, що Яна Соломко плюнула в Україну та організувала концерт для росіян, не прийшов ніхто.

Раніше ми повідомляли, що колишня Чмерковського з "Холостяка" Яна Соломко зрадила Україну в рф і побігла до церкви.