Відома українська співачка та екссолістка гурту "Гарячий шоколад" Тетяна Решетняк, більш відома як Tayanna, часто викладає будь-які публікації в Instagram, де за її життям стежать понад 210 тисяч людей.

Але ми поговоримо про інше... брат учасниці конкурсу "Голос країни" та національного відбору України на "Євробачення" - повернувся до Росії.

TAYANNA, фото: пресслужба ТК "Україна"
TAYANNA, фото: пресслужба ТК "Україна"

Він продовжить будувати кар'єру на лейблі Тіматі Black Star, хоча ще нещодавно виставляв публікації на підтримку України проти війни. А зараз Михайло Марвін їх просто вилучив.

"Так, це не помилка. Я знову Михайло Марвін. У 99% випадків потрібно просто поговорити, щоб вирішити всі проблеми. Так і сталося. Ми всі обговорили. Більше немає ніяких непорозумінь. Лейбл передав мені права на ім'я та пісні. Ми залишаємося колегами та друзями", - пише зрадник.

Популярні новини зараз
ПриватБанк спростив популярну послугу: що відомо Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Він заявив, що буде самостійним артистом, тоді як лейбл лише дистриб'ютором, забезпечивши його менеджментом.

Михайло Марвін, фото: Instagram
Михайло Марвін, фото: Instagram

"Міша, але як так...?", "Так, гроші не пахнуть", "Чомусь була впевнена в гуманності, мудрості та реальному сприйнятті ситуації, яка зараз відбувається. Але, на жаль", - пишуть користувачі в коментарях .

Нагадаємо, Tayanna розповіла про арешт у Флоренції за написи на стіні, Сергій Притула тут як тут: "Ми потрапили"

Як повідомляв "Знай.uа", Tayanna презентувала нову пісню "Дороги", яку "вистраждала" сльозами: знайде відгук у душі кожного українця

Знай.uа писав, Tayanna готова "вказати" шлях кожному українцю, який загруз у власних страхах через війну: "Залишилися віч-на-віч"