Відома українська співачка Настя Каменських вилила шанувальникам душу, поділившись наболілим на своїй сторінці у соціальній мережі instagram.

Настя Каменських зізналася, що її емоційний стан похитнувся через ті новини, які доводиться чути щодня.

Настя Каменських. Фото: скрін youtube
Настя Каменських. Фото: скрін youtube

"Щоразу важко оговтуватись від новин, які кожного дня розбивають серце вщент", - зізналася виконавиця.

Артистка зазначила, що терор Росії не допоможе їй досягти чогось в Україні і мир настане незабаром. Все це могло б її радувати, якби не було такого емоційного навантаження через постійні смерті українців.

Популярні новини зараз
Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Настя Каменських. Фото: скрін youtube
Настя Каменських. Фото: скрін youtube

"На жаль, ці жорстокі та безсердечні істоти не розуміють, що свободу, незалежність, любов до країни не відібрати псевдореферендумами. Їх спроби зруйнувати Україну, повернути минуле — ніщо, в порівнянні з силою Українців!", - наголосила Настя Каменських.

Зірка подякувала українським захисникам і наголосила, що звільнення всіх окупованих територій не за горами.

"Подяка за те, що наші ЗСУ звільняють містечко за містечком. Вірю, що всі інші території незалежної України будуть вільні завдяки неймовірним українцям", - додала зірка.

Раніше портал Знай повідомляв, Настя Каменських згадала свої ж слова, від яких тепер рве душу: "Потап повернувся, не плач".

Також наш портал інформував, Настя Каменських відвідала дітей, які борються з особистим ворогом, доки вся Україна відстоює свою свободу: "Страшним болем".

Крім того, ми писали, Потап разом із Бартом Сімпсоном нагадав про Росію те, що вже знає весь світ: "Це відомий факт".