Настя Каменських якось недавно згадувала про пісню "Додому", яку вона випустила ще задовго до 24 лютого... про те, що тоді співачка не могла уявити, наскільки зміниться сприйняття написаних слів після початку війни.

За її словами, зараз українці переживають часи, коли все сказане чи написане - набуває все нових значень.

Настя Каменських, фото: Instagram
Настя Каменських, фото: Instagram

А зараз вона зняла своє обличчя дуже близько до камери, щоб заспівати кілька рядків із чужої пісні. Це стосується "ENLEO - ІНША ЛЮБІВ", автор якої переклав всесвітньо популярну "Tom Odell - Another Love" українською мовою.

"Удвох би прогулятися нам без людей...", - пише Настя Каменських у публікації.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Настя Каменських, скріншот: Instagram Stories
Настя Каменських, скріншот: Instagram Stories

"Буває такий стан, коли гуляєш удвох з близькою людиною, і ніколи навколо не помічаєш, тільки свого коханого", "У вас вийшла гарна пісня "Кришталь", мені сподобалася. Небанальні рими, цікаві образи, сучасний саунд", - пишуть користувачі коментарях.

А потім Настя Каменських звернула увагу на дуже важливе збирання коштів, на тактичні навушники для наших воїнів ЗСУ, щоб захистити їх від контузії. Кожна одиниця коштує понад 12 тисяч гривень.

"Знищення ворога стане ефективнішим", - пише Настя Каменських.

Настя Каменських, скріншот: Instagram Stories
Настя Каменських, скріншот: Instagram Stories

Нагадаємо, Настя Каменських заговорила про розбите серце: "Кохання не відібрати"

Як повідомляв "Знай.uа", Настя Каменських вхопилася за груди і показала свою суперсилу: "Пишаюся"

Знай.ua писав, Настя Каменських достукалася до Ані Лорак і смачно "плюнула" в неї: "Кіркоров сказав мовчати і думати на 2 роки вперед"