Багато хто у світі вперше познайомився з актрисою Дженною Ортегою виключно після того, як вийшов серіал "Венздей" на платформі Netflix.

Весь TikTok зараз сповнений мільйонами відео з танцем головної героїні цього проекту, включаючи різноманітні пародії. У її Instagram з'явилося понад 10 мільйонів нових шанувальників. А ми пропонуємо подивитися на актрису не з боку акторської діяльності, а з боку людини! Адже дівчина з перших днів війни підтримує Україну та періодично нагадує фанатам, що треба збирати гроші на потреби громадян, які постраждали від військової агресії Росії.

Дженна Ортега, кадр із серіалу "Венздей"
Дженна Ортега, кадр із серіалу "Венздей"

"Сотні тисяч людей по всій Україні були змушені залишити свої будинки. Сім'ї розлучені, будинки зруйновані, життя в небезпеці", - пише дівчина у першій публікації.

"Ми ніколи не повинні забути про народи України, Ємену, Палестини, Кашміру, Іраку, Сирії... список, на жаль, можна продовжувати. Для всіх, хто бажає і хоче зробити свій внесок будь-яким можливим способом, я хочу створити гілку з інформацією ", - пише дівчина у Twitter.

Нагадаємо, Крістіна Річчі з "Венздей" згадала початок війни в Україні, коли вони були в Румунії: "Була впевнена, що загинемо"

Як повідомляв "Знай.ua", Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."

Знай.uа писав, Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"