Дуже популярна українська акторка, гумористка, зірка "Жіночого кварталу" та улюблена героїня телеглядачів шоу "Одного разу під Полтавою" Тетяна Песик, яка днями заблукала в холодильнику, вирішила знову підняти настрій своїм відданим шанувальникам. Тетяна любить публікувати приколи в Instagram, де має понад 480 тисяч підписників.

Цього разу Таня вирішила привітати всіх своїх тезок із Днем янгола дуже доречним жартом про жінок, які вийшли заміж.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Тетяни Песик у мережі Instagram.

Stories Тетяни Песик, скріншот: Instagram
Stories Тетяни Песик, скріншот: Instagram

Артистка для початку написала: "Всіх Тетян з Днем Янгола".

Популярні новини зараз
Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії" Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Ось так звучить сам жарт: "- Таня, ти не шкодуєш, що вийшла заміж? - Так що ж, я не людина чи що? Шкода його звичайно". На новій картинці від Тетяни Песик можна побачити, що дві жінки обговорюють питання заміжжя за накритим столом та мило посміхаються одна одній.

Ще цікаво, що Тетяна Песик звернула увагу на жарти та веселі коментарі, які з'явилися на тлі того, що Німеччина погодилася передати Україні бойові танки Leopard 2. тоді, коли ви ті свої фотки в лосинах видалите.

Нагадаємо, "Та я міняю жінок...": зірка "Ліги сміху" Тетяна Песик проговорилася про особисте, так несподівано.

Раніше повідомлялося, дівчинку Кравець із "Жіночого кварталу" Таню Песик не впізнати під зморшками: "Умилася після вечірки".

Також, "Те, що ми шукаємо": зірка "Жіночого кварталу" Тетяна Песик заблукала в холодильнику, свята - вдалися.