Осінь - небезпечна пора року, адже з настанням холодів багато хто починає хворіти і втрачає здоров'я.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВи знаєте, що людина витрачає на боротьбу із застудою, ГРВІ та грипом майже 6 років життя? Прикро провести цей час в чихах, кашлі, з голівним болем, лежачи пластом на ліжку?
Даремно ми вважаємо неминучими осінньо-зимово-весняні інфекції. Не захворіти восени і взимку можна, і потрібно прагнути це робити. Всі ми чули про профілактику, тільки чомусь не проводимо її.
Проте, якщо дотримуватися простих правил, можна убезпечити себе і провести сезон без хвороб.
Вакцинація
Дієвою профілактикою грипу є вакцинація. Найвдаліший час для цього - кінець вересня-початок жовтня. Це один з кращих способів убезпечити себе.
Миття рук
Щоб не заразитися в транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук. Під час зростання простудних захворювань важливо мити руки частіше, ніж зазвичай. Не завадить антисептик в сумочці і вологі серветки.
Провітрювання
Провітрюйте приміщення, в яких ви перебуваєте тривалий час. Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет.
Ноги в теплі
Найчастіше застуда виникає через переохолодження в області ніг, тому важливо одягатися по погоді, щоб ноги, руки і голова були в теплі. Як говорив Суворов "тримай голову в холоді, а ноги в теплі".
Прогулянки
Свіже повітря загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет.
Більше сну
Спіть не менше 7-8 годин, тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. Інакше через хронічний недосип організм втрачає здатність що-небудь розрізняти, і людина починає хворіти.
Повноцінне харчування
У боротьбі з вірусами допоможе правильне харчування. Потрібно їсти якомога більше продуктів, що містять білки. І не забувайте про кисломолочні продукти, сезонні фрукти та овочі.
Нагадаємо, ці продукти завдадуть вітамінний удар по твоєму організму.
Як повідомляв портал "Знай.uа", під час застуди зазвичай сильно підвищується температура і найчастіше люди біжать в аптеку, щоб купити антибіотики або жарознижувальні засоби, хоча насправді можна обійтися і без них.
"Знай.uа" писав, дієтологи склали список найкорисніших продуктів.