В Україні розпочалася акція #СтопБуллинг, метою якої є припинення цькування серед підлітків.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПсихологічні травми, які отримують діти, над якими знущаються в школі, обов'язково відразяться на їхньому майбутньому житті.
"Буллінг — це агресивне ставлення одних дітей до інших. За опитуваннями 2017 року від UNISEF 67% дітей в Україні стикалися з цим явищем. З них 40% вирішили нікому про це не розповідати. А 44% спостерігачів ігнорували буллінг, тому що їм було страшно за себе", — пише на своїй сторінці в Facebook Міністр юстиції України Павло Петренко.
По-перше, якщо над дитиною знущаються, це не можна ігнорувати.
Необхідно звернутися до класного керівника, зауча або директора. Для цього необхідно написати і зареєструвати офіційну заяву.
Необхідно пам'ятати про те, що керівництво навчального закладу несе особисту відповідальність за вашу дитину в школі, а також зобов'язане створити безпечну і комфортну атмосферу для всіх дітей. Якщо керівництво не впоралося, потрібно звертатися в поліцію.
За цим телефоном батьки зможуть отримати юридичну консультацію, скласти заяви та інші документи.
Для психологічної допомоги дитині необхідно звернутися в Національну дитячу "гарячу лінію" для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116111.
Нагадаємо, українцям нагадали, як будуть працювати групи продовженого та за що батьки можуть не платити в школі.
Як повідомляв Знай.ua, у Києві школяр завдав 8 колотих ран вчителю інформатики за те, що вона поставила йому "прочерк".
Також Знай.ua писав про 10 речей, якими ви руйнуєте долю своєї дитини.