В Україні розпочалася акція #СтопБуллинг, метою якої є припинення цькування серед підлітків.

Психологічні травми, які отримують діти, над якими знущаються в школі, обов'язково відразяться на їхньому майбутньому житті.

школа
школа

"Буллінг — це агресивне ставлення одних дітей до інших. За опитуваннями 2017 року від UNISEF 67% дітей в Україні стикалися з цим явищем. З них 40% вирішили нікому про це не розповідати. А 44% спостерігачів ігнорували буллінг, тому що їм було страшно за себе", — пише на своїй сторінці в Facebook Міністр юстиції України Павло Петренко.

Заступник міністра юстиції України Іванна Смачило детально розповіла про те, що робити батькам, якщо дитина постраждала від буллінга.

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

По-перше, якщо над дитиною знущаються, це не можна ігнорувати.

Необхідно звернутися до класного керівника, зауча або директора. Для цього необхідно написати і зареєструвати офіційну заяву.

Необхідно пам'ятати про те, що керівництво навчального закладу несе особисту відповідальність за вашу дитину в школі, а також зобов'язане створити безпечну і комфортну атмосферу для всіх дітей. Якщо керівництво не впоралося, потрібно звертатися в поліцію.

Школярі 1 вересня
Школярі 1 вересня

Для отримання правової допомоги опублікований контактний телефон Єдиного контакт-центру юридичної допомоги: 0800213103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

За цим телефоном батьки зможуть отримати юридичну консультацію, скласти заяви та інші документи.

Для психологічної допомоги дитині необхідно звернутися в Національну дитячу "гарячу лінію" для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116111.

Нагадаємо, українцям нагадали, як будуть працювати групи продовженого та за що батьки можуть не платити в школі.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві школяр завдав 8 колотих ран вчителю інформатики за те, що вона поставила йому "прочерк".

Також Знай.ua писав про 10 речей, якими ви руйнуєте долю своєї дитини.