В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун дала чергову пораду українцям, як правильно лікуватися. Вона запропонувала лікувати деякі захворювання прослуховуванням музики.

Відповідні рекомендації в. о. міністра розмістила в Facebook.

"Як правило, музичну терапію застосовують додатково в різних видах реабілітації та лікування пацієнтів. Сертифіковані музичні терапевти — це музиканти з досвідом, які добре розуміють, які емоційні реакції викликає музика", - зазначає Супрун.

Вона розповіла, що фахівці підбирають окремий стиль музики, а часом навіть гру на музичних інструментах як терапію для допомоги людині. У своїй рекомендації Супрун посилається на результати Кокранівського огляду досліджень.

Популярні новини зараз

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Еліна Світоліна розповіла, чим підкорив її Гаель Монфіс: "Він знає завжди..."

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

Супрун переконана, що музика дає хороший результат у лікуванні депресії, тривожності і стресу, а також допомагає викликати спогади і зменшує хвилювання у людей з деменцією.

Для багатьох з нас музика - важлива частина життя. Ми часто звертаємось до улюблених пісень, композиторів чи...

Posted by Уляна Супрун on Saturday, 15 September 2018

Так, чиновниця підкреслює, що музика в першу чергу впливає на наш мозок, а разом з цим – на когнітивні функції. Музика допомагає розвивати креативність, вчитися, концентрувати увагу і покращувати пам'ять.

Раніше виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун попередила українців про насування сезоні грипу. За словами чиновниці, захворювання накриють українців найближчим часом – з жовтня.

Нагадаємо, Супрун розповіла, як продовжити життя. Продовжити життя можна не на один рік, якщо застосувати "універсальну таблетку".

Як повідомляв "Знай. ua", у Супрун б'ють тривогу, людей зганяють на вакцинацію. Супрун обіцяє, що вакцини будуть доступні в аптеках.

"Знай. ua" писав, що Супрун розповіла, як правильно розслаблятися. Медитація активує ділянка мозку, яка відіграє важливу роль у роботі пам'яті.