Нещодавно в мережі з'явилася інформація про те, що держава ввела нові заходи контролю за водіями.

Стало відомо, що Кабінет міністрів України дозволив використання засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі, повідомляє УНІАН.

дороги

Як повідомляється на Урядовому порталі, відповідне рішення щодо впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху Кабмін прийняв сьогодні на засіданні.

Як розповіло джерело, під час засідання Кабмін прийняв рішення про використання нових технічних засобів. Варто згадати, що до цього контроль безпеки дорожнього руху здійснювався лише за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів. До них належали, наприклад, TruCAM або "Візир".

Популярні новини зараз
Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Тепер же до цих засобів дистанційного контролю на дорозі додано використання засобів, що визначають його просторово-часові координати і засоби з функцією автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР. Уже відомо, що дія постанови почнеться через півроку.

У свою чергу, представники МВС додали, що вони роблять все для того, щоб автоматична фото - і відеофіксацію порушень ПДР почала працювати вже в цьому році.

Розробники нововведень розраховують на те, що впровадження камер відеофіксації порушень і їх використання забезпечить підвищення якості контролю за дотриманням правил дорожнього руху, що матиме як результат підвищення безпеки на дорогах.

При цьому МВС вважає, що це може бути корисним з економічної точки зору, адже наслідки постанови матимуть позитивний економічний вплив на національних виробників таких технічних засобів в зв'язку зі збільшенням обсягів виробництва і реалізації їхньої продукції.

Нагадаємо, з понеділка, 1 жовтня, в Україні почали діяти нові правила, згідно з якими під час їзди поза населеними пунктами водії повинні вмикати ближнє світло фар або денні ходові вогні.

Як повідомляв Znaj.ua, 27 вересня в Україні почали діяти нові правила паркування транспорту. Відтепер дане питання буде знаходитися під контролем у спеціальних транспортних інспекторів.

Також Znaj.ua писав про те, що всього за 24 години, які були понеділком 24 вересня, українські правоохоронці зупинили більше 500 водіїв, які сіли за кермо у нетверезому стані.