Школярі та батьки не дарма переживали: математику все-таки зробили обов'язковим предметом на ВНО.

Як повідомляє osvita.ua, вже з 2021 року державна підсумкова атестація з математики у формі ЗНО для випускників шкіл, які одержують повну загальну середню освіту, стане обов'язковою. Проводитися вона буде з використанням двох рівнів складності завдання: рівня стандарту та профільного.

школа
школа

Крім того, за рішенням МОН, лише після проходження ЗНО школярі будуть отримувати атестат про середню освіту.

Які ще нововведення чекають школярів

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "золотий" Кабмін, затримання голови ДАІ України, водохресні купання та тріумф Макгрегора

Просто на очах у перехожих: п'яна дівчина показала поліцейським свій "заборонений плід", фото

Залишили без їжі, води та грошей: авіакомпанія Ryanair влаштувала дикі випробування пасажирам в Україні

Дивовижний порятунок зниклої дівчинки: собаки вийшли на слід дитини, яку шукали всім містом

Показати ще

Надано новий проект "Українського правопису".

школа
школа

Звук [g] в іноземних прізвищах в українській мові можна буде передавати і буквою "г", і літерою "ґ" - і "Верґілій", і "Вергілій". Буквосполучення "th" в словах грецького походження - буквою "т" (ортопед, театр і т. д.), а в українських словах - літерою "ф" але з допустимим варіантом "т" (анафема і анатема, дифірамб і дитирамб, ефір і етер, кафедра і катедра).

Крім цього свої новведения запропонував Моз. У раціон школярів ввведут до чотирьох страв, калорійність яких буде становити до 30% від добової потреби в енергії. Також змінилися вимоги до кількості солі і цукру в їжі.

школа
школа

Також Моз порекомендував значно скоротити кількість домашніх завдання. На нього рекомендують виділяти не більше 1 години в 3-9-х класах і до 1,5 години в 10-12-х класах. А учні 1-х і 2-х класів і зовсім залишаться без "домашки".

школа
школа

Раніше повідомлялося, згідно з рішенням МОН терміни вступної кампанії будуть скорочені порівняно з 2018 роком.

Раніше Знай.ua повідомляв, стало відомо, що в 2019 році реєстрація на ЗНО розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. При цьому додаткового часу для внесення змін в реєстраційні дані, як в минулому році не буде.

Також Знай.ua писав, мережу буквально загнала в глухий кут математична завдання для учнів початкової школи в Китаї. Відповідне відео з умовами завдання було оприлюднено в мережі, пишуть ЗМІ.