Як повідомили в прес-службі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, з вівторка, 23 жовтня в Україні, встановили заборону на серію ліків для лікування внутрішньопечінкового холестазу, гострих порушень мозкового кровообігу та серцевої недостатності.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Під заборону потрапив "Моносан" в таблетках по 20 мг серії 0070617 і по 40 мг серії 9070617 виробництва. МЕД. ЦС Прага а.про. Чехія.
Під постійну заборону також потрапив препарат для лікування внутрішньопечінкового холестазу "Адециклол" порошок 400 мг / 5 мл і розчинник для приготування розчину для ін'єкцій, 5 флаконів з порошком та 5 ампул з розчинником по 5 мл серій 171112/169050, 171113/169050.
Заборону встановили через виявлення дефекту вторинної упаковки.
Також встановлено тимчасову заборону на розчин для ін'єкцій "Мексиприм" 50 мг / мл по 2 мл в ампулах № 10 серії 60317 виробництва ТОВ "Науково-технологічна фармацевтична фірма" ПОЛІСАН ", Росії. Препарат заборонили через невідповідність за показником "Опис".
Варто відзначити, не так давно, лікарі повідомили про небезпеку популярного антибіотика, яким користувалися мільйони хворих по всьому світу.
Американські ЗМІ повідомляють, що 60-річний житель Нью-Джерсі розповів, як стоматолог призначив йому прийом амоксициліну.
Даний антибіотик широкого спектру дії досить популярний в медичній практиці в усьому світі і є навіть більш вживаним, ніж відомий ампіцилін. Стоматолог провів процедуру перепломбування каналів зуба і відпустив пацієнта додому.
Проте вже незабаром чоловік потрапив у лікарню з лихоманкою, головним болем і болем у шиї.
Оглянувши хворого. лікарі поставили діагноз "менінгіт". Зазвичай це небезпечне запалення з'являється через зараження або його провокує особлива інфекція.
Як повідомляв портал "Знай.uа", українці продовжують витрачати великі суми на ліки, ефективність яких знаходиться під величезним знаком питання.
Також "Знай.uа" писав, на території країни заборонили одразу вісім препаратів для лікування порушень травного тракту, артеріальної гіпертензії, протигрибковий засіб.