Новою скандальною ініціативою відзначився український уряд. Згідно з новими правилами нарахування субсидій в цьому опалювальному сезоні буде вигідно стати алкоголіком і наркоманом. Для цього потрібно мати відповідну довідку. Або, принаймні, бути родичем такого несвідомого громадянина.

Починаймо пити, щоб не платити

Згідно з заявою міністра соцполітики Андрія Реви, в Україні скоро почнуть діяти нові правила нарахування субсидій.

платіжки

На період опалювального сезону 2018-2019 в список пільговиків потрапили не лише ті, хто не має фінансової можливості оплатити непосильну комуналку, але і ті, хто страждає від залежностей – алкоголізму, наркоманії.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 27 травня - 2 червня для всіх знаків Зодіаку: зусилля Раків, претензії Терезів та мудрість Водоліїв Вони точно залишаться без броні: хтось із українців гарантовано потрапляє під мобілізацію з 18 травня "Переляки закінчилися": ведичний астролог визначив, що переживе Україна влітку 2024 року Головне за 25 травня: Тіна Кароль загрузла у кредитах, Україну заповнили фальшиві гроші, а 65-річний пенсіонер мобілізувався
Показати ще

Відомо, що заради субсидій українці вже почали розлучатися, виписувати з квартир рідних і т.д. Тепер, схоже, почнуть пити і вживати наркотики. Причому, зовсім необов'язково робити це по-справжньому.

опалення

Експерти зазначають, що тепер, аби не платити космічних сум за комуналку, громадяни масово купуватимуть довідки.

"Коли мова йде про те, що за рахунок держави можна не платити, люди будуть і розлучатися, і роз'їжджатися, що вони вже роблять. А брати довідки – тим більше. Те, що зараз робить міністр соцполітики Рева – це просто бомба уповільненої дії. Тарифна політика, яка призвела до такого підходу до начислению субсидій – це злочин. Цього немає ні однієї іншої подібної системе у світі.", – каже екс-міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко.

алкоголізм

250 гривень – і ви алкаш

Однак психолог Катерини Липницька вважає, що українці не люблять ганьби та не стануть видавати себе за алкоголіків та наркоманів.

"Говорити про те, що твій син або чоловік залежний у нас не прийнято, це соромно Це те, чим "хвалитися" не стануть, - говорить спеціаліст.

Першими, хто виграє від таких нововведень, будуть торговці довідками.

Сьогодні довідку від нарколога можна отримати за скромні 250 грн, а враховуючи суми в платіжках - це тисячі гривень.

у лікаря

Нагадаємо, аптеки різко накрутять ціни, у вартість заклали курс 45 грн за долар.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні дві третини населення потребують фінансової допомоги від держави.

Також Знай.ua писав про те, що екперти порівняли ціни на хліб та розповіли, де він у Європі дешевший, ніж в Україні.

Дивіться: Нові тарифи на опалення та воду