Акаунт Владислава Рослякова, який влаштував стрілянину і вибух в коледжі в Керчі, зламаний.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відповідно до опублікованих даних на сторінці стрілка було виявлено безліч листів, з яких можна зрозуміти, що Росляков планував влаштувати бійню на свій випускний.

Крім того відзначається, що файли з листування були оприлюднені у мережі. Відразу ж можна зрозуміти, що акаунт стрілка вирахували завдяки пошуку по сторінках інших школярів.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Даша Астаф'єва дала головну пораду всім "Холостячкам" - Мішина і Огнєвіч допустили фатальну помилку: "Ніколи не терпіть..."

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Показати ще

Основне з листувань:

  • він домовлявся зустрітися з певною Лізою Панченко напередодні стрільби
  • скаржився на життя, натякав на те, що "в людей він поки не стріляв"
  • обіцяв влаштувати "цікавий випускний і все закінчити"
  • хвалився ліцензією на зброю і наявністю рушниці, а також
  • говорив, що вже вбивав тварин
  • говорив, що хоче померти і всіляко депресував

Разом з тим варто відзначити, що раніше в результаті вибуху в політехнічному коледжі Керчі 16-річній студентці Наталі Калініченко ампутували стопу. Її батько стверджує, що у сім'ї немає грошей на лікування.

Окупаційна влада півострова відмовилася виплатити родині постраждалої компенсацію в розмірі 500 тисяч рублів (приблизно 210 тисяч гривень). Про це розповів батько дівчини Юрій Калініченко.

Ставленик Кремля в Криму Сергій Аксьонов під час зустрічі з жителями Керчі називав сім'ю дівчинки з ампутованою ногою Калініченко "неблагополучної" і заявив, що їм "грошей не велено давати".

Батько сімейства Юрій Калініченко розповідав, що виховує доньку один, так як її мама перебуває в розшуку. Сім'я живе на те, що він заробляє ремонтами і на будівництвах.

Тим часом сайт сепаратистів на посиланням на так звану "адміністрацію Керчі" звітує про те, що гроші на рахунок дівчинки нібито зараховані в повному обсязі, а їй і батьку "надається всебічна допомога".

Крім того варто відзначити, що тіло стрільця, Владислава Рослякова, який влаштував бійню в Керчі, досі не поховали. А все тому, що його просто нікому забрати з моргу.

Минуло вже два тижні після трагедії в Керчі, а тіло молодої людини досі знаходиться в морзі. Крім того, ходять чутки про спробу суїциду його матері.

"В мережі з'явилася інформація, що мати Рослякова покінчила з собою, але вона знаходиться в лікарні. Владислава Рослякова не поховали, оскільки досі триває слідство. Крім того, тіло нікому забирати — мати в лікарні лежить, а іншим не видають", - пояснили медичні працівники.

Нагадаємо, російський політик розкрив правду про керченський теракт, цинізм вражає.

Як повідомляв "Знай.ua", нова версія теракту у Керчі пояснила все.

Також "Знай.ua" писав, що як відома секта штовхнула Рослякова на страшний злочин.

Стрілянина у коледжі в Керчі: кількість загиблих зросла до 21