Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на середу, 7 листопада. Так, курс долара порівняно з показниками у вівторок, 6 листопада, знизився в ціні і тепер становить 27,95 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку на 7 листопада

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США – 2795.5840 гривень;
100 євро – 3194.7934 гривню;
10 російських рублів – 4.2363 гривні.

Таким чином, долар став дешевше ще на 6 копійок. При цьому євро подорожчав на 9 копійок, а вартість російського рубля з вівторка зменшилася на 4 копійки.

Тим часом фінансові експерти констатують позитивну тенденцію на валютному ринку - долар трохи впав у ціні, а гривня в свою чергу зміцніла. Позитивно позначилося на курсі гривні розміщення Україною єврооблігацій на суму 2 млрд. доларів. 

"На курс гривні розміщення єврооблігацій може вплинути позитивно, тому що надходження в країну в 2 млрд. доларів – це позитивна тенденція, збільшення резервів Нацбанку і можливості для валютних інтервенцій", – пояснив експерт.

Долар також подешевшав в обмінниках і касах. Так, мінімальна вартість готівкового долара на продаж населенню просіла на 3 копійки – до 28,17 грн., а діапазон середньої вартості розширився до 28,25-28,40 грн. При цьому покупка доларів у населення здійснюється в рамках 27,35-28,20 грн.

Нагадаємо, експерти розповіли українцям, що зараз відбувається з доларами і якої "фінансової поведінки" варто очікувати від "зелених" найближчим часом.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці масово кинулися в банки з метою вивести з країни свої заощадження у вигляді цінних паперів або металів. Люди виводять заощадження на іноземні рахунки, наприклад, Іспанію, Німеччину, США, Литву.

Також портал Знай.uа писав, що вже в 2019 році в українців з'явиться можливість законно уникнути виплат за непідйомним боргами і кредитами, пройшовши процедуру банкрутства. Така процедура прописана в Кодексі про банкрутство, який Верховна Рада ухвалила 25 жовтня.