Верхівка УПЦ Московского патріархату планує зустрітися з президентом України Петром Порошенком 13 листопада. Про це повідомив митрополит церкви Олександр Драбинко.

"Канцелярія прислала мені таке запрошення і усно підтвердила його оригінал. Але чи відбудеться зустріч - напевно, залежить від президента. Підтвердження повинна дати Адміністрація. А такої інформації у мене немає", - сказав він.

Анонс від канцелярії був спрямований "всім преосвященним" УПЦ МП. У ньому сказано, що зустріч повинна відбутися в актовому залі Києво-Печерської Лаври в майбутній вівторок, 13 листопада о 14:00.

При цьому обов'язкова участь усіх єпархіальних і вікарних архієреїв.

Раніше повідомлялося, що в Росії знову відзначилися православ'ям головного мозку, або просто - маразмом. Так, у місті Твер 4 листопада, в свято Казанської ікони Божої Матері, пройшов хресний хід з образом Пресвятої Богородиці.

Цікаво, що святе ходу супроводжував військовий оркестр, який грав широко поширений у нацистській Німеччині в 20-ті роки минулого століття марш, відомий у Росії, як "Марш авіаторів".

Про це стало відомо завдяки публікації відео інциденту в Twitter, який опублікував користувач "Присяжний засідатель".

"21 століття, Твер. Господь, тут вже нічого не виправити, пали розкольників-єретиків!", "Іншого бразильського карнавалу у мене для вас немає", "Діди в трунах крутяться, як пропелери. Від заздрості", "По дорозі! Ні, не в рай, а психоневрологічний диспансер!", "Не рівна година, скоро і в церкву будуть зганяти за рознарядкою, як на путінги", - написали в мережі.

Нагадаємо,

росіяни зняли православ'я головного мозку, епічне відео.

Як повідомляв Знай. ua, Бистряков прогнувся під московських попів і істерить з-за автокефалії для України. Відомий композитор активно виступає проти автокефалії в Україні.

Знай. ua писав, що стало відомо, як європейська сім'я "усиновить" УПЦ. Україну покликали в європейську сім'ю, але не просто так.