Станом на 10 листопада 2018 року гривня трохи укріпилась. У порівнянні з попереднім банківським днем, Національний банк України підняв курс гривні майже на три з половиною копійки – до 27,89 гривень за долар.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦя інформація була оприлюднена на сайті регулятора у п'ятницю, 9 листопада.
НБУ встановив офіційні курси валют на такому рівні:
-
100 доларів США – 2789,1641 гривні (-3,5093);
-
100 євро – 3164,5856 гривні (-25,7645).
Популярні новини заразДають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУПоказати ще
Як повідомляє IBC.ua, на міжбанківському валютному ринку, в останній робочий день тижня, курс долара у продажу знизився на три копійки – до 27,90 грн/дол, курс купівлі знизився також на три копійки – до 27,87 грн/дол.
Котирування євро в покупку впали на 27 копійок, а продажі – на 25 копійок, до 31,62-32,66 грн/євро.
Експерти впевнені, що нововведення допоможе зрости ВВП країни і рівнем зарплат українців, але частина підприємств просто розориться, не витримавши навантаження.
На сьогоднішній день з офіційної зарплати середнього українця вилучається три податку – 18% ПДФО, 22% ЄСВ і 1,5% військовий збір. Тобто з 10 тис. грн. "брудними" на руки українець отримує 5850 грн., решта йде державі. Все це відповідає 41,5% податкового навантаження
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", BankID - це єдина електронна система верифікації людини, яка дозволяє підтвердити особу дистанційно і отримати доступ до адміністративних і банківських послуг. Якщо коротко, то всі документи, що посвідчують особу, будуть зберігатися у вашому електронному запису.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в Україні громадяни все частіше відкривають банківські картки, а також все популярнішими стають кредити на споживчі цілі. Активне зростання попиту на послугу можна пояснити не тільки збільшенням потреби в позиках, - пише UBR.