НАТО значно збільшила військову присутність в Чорному морі і уважно моніторить ситуацію в регіоні.

Цю інформацію повідомив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції в Брюсселі, передає Європейська правда.

"НАТО збільшила присутність в Чорноморському регіоні. У минулому році ми збільшили присутність кораблів НАТО в Чорному морі з 80 до 120 днів. У нас є місія повітряної поліції в регіоні, а також у нас є мультинаціональна бригада в Румунії". Йенс Столтенберг

Крім того, генеральний секретар НАТО зазначив, що Альянс і надалі буде підтримувати територіальну цілісність і суверенітет України, а також надавати політичну і практичну підтримку.

Популярні новини зараз

Міністр освіти Новосад заявила, що в Україні забагато вчителів: "В нас проблема"

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

Юлія Тимошенко приходила до Андрія Богдана з непристойною пропозицією, — у ЗМІ злили інформацію

Розкішні груди Лорак ледь не випали з міні-сукні: пристрасні танці на сцені

Показати ще

"Ми надаємо підтримку в різних формах: допомагаємо в модернізації збройних сил, системи командування, протидії кіберзагрозам. Кілька союзників також надають підтримку на двосторонній основі у вигляді обладнання та навчань". Йенс Столтенберг

Нагадаємо, президент Петро Порошенко звернувся до країн НАТО з проханням направити військові кораблі в Азовське море.

"Німеччина - один з найближчих союзників, і ми сподіваємося, що держави НАТО готові направити кораблі в Азовське море, щоб підтримати Україну і забезпечити безпеку", - заявив гарант.

Крім того Порошенко додав, що глава РФ Володимир Путін бачить себе "російським імператором", а Україну - російською колонією, і після агресивного захоплення Криму і Донбасу тепер хоче захопити Азовське море.