Українцям доведеться трохи зачекати із заначками. З'явилася інформація, що в період з 30 листопада по 7 грудня готівковий доллар у столичних обмінниках впав на 40,40 коп. до 28,0544. А ось курс купівлі знизився на 28,85 коп. до 27,7888.

Про це стало відомо завдяки повідомленням столичних моніторингових компаній.

Обмін валюти
Обмін валюти

Так, середній курс купівлі європейської валюти знизився на 38,14 коп. до 31,4510, а курс продажу знизився на 51,61 коп. до 31,9927. А ось російський рубль продовжує скакати на фоні повідомлень про агресію в Керченській протоці.

Таким чином виглядають курси готівкової іноземної валюти:

Варто нагадати, що Національний банк України на 8 грудня 2018 року знизив курс гривні більш ніж на п'ять копійок – до 27,82 гривень за долар – у порівнянні з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора у п'ятницю, 7 грудня.

Обмін валют
Обмін валют

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за різкий стрибок курсу після новини про введення військового положення в деяких областях потрібно "дякувати" запасливих українців – народ по всій країні кинувся скуповувати валюту на чорний день. Соцопитування показали, що українці останні роки активніше почали економити і скуповують валюту. І саме в доларах найчастіше відкладають гроші "про запас".

Згідно з результатами дослідження, майже половина українців живе від зарплати до зарплати – 43% взагалі не відкладають гроші. Ще 9-10% мають невеликі заощадження, яких їм вистачить максимум на два місяці. А 8% вважають, що забезпечені на 3-4 місяці. І тільки 5% можуть з упевненістю сказати, що залишившись без роботи, протягнуть півроку, а то й більше. Найменше людей відкладають кошти в сільській місцевості. Щодо віку, то найбільше заощаджень мають громадяни від 30 до 40 років, менше - ті, кому за 60.

Нагадаємо, гривня зробила українцям святковий подарунок.

Як повідомляв Знай.uа Лукашенко слізно просить у Путіна прощення і знижку на газ, жалюгідне видовище.

Знай.uа писав, Світ затамував подих: "чорне золото" переплюнуло ціновий рекорд.