Київський центр зайнятості склав перелік найбільш високооплачуваних і дефіцитних професій в столичному регіоні нинішньої осені. Підприємці готові "обсипати грошима" головних консултантов (37 тис. грн.), фінансових і маркетингових директорів - 20 тис. грн.

Цю інформацію повідомляє "ХВИЛЯ".

Найцікавіше, що, наприклад, монтажник систем кондиціонування і вентиляції запросто може розраховувати на зарплату цілого фіндиректора – таким фахівцям готові віддавати 19 тис. грн. на руки в місяць.

Охоронець дитячого садка може розраховувати на таку ж зарплату, як у директора - 17 тис. грн. Лише трохи менше (14-15 тис. грн.) зараз платять за будівельними спеціальностями: монтажникам, електрикам і слюсарам.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 квітня: хто у суботу опиниться перед жорстким вибором Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше В Україні зібралися змінювати розмір субсидії: кого це торкнеться у першу чергу Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

При цьому найбільші труднощі роботодавці відчувають при пошуку низькокваліфікованого персоналу. Очолює список дефіцитних професій прибиральник службових приміщень. Не вистачає також бухгалтерів, водіїв, двірників і продавців консультантів. Правда, і платять фахівцям такого толку м'яко кажучи негусто – в середньому 6,4 тис. грн. у місяць.

Згідно з підрахунками чиновників, станом на 1 листопада 2018 року безробітними в Києві числилися 8,5 тис. осіб. Цікаво, що 88% мали вищу освіту, в той час, як людей, що закінчили ПТУ серед шукачів всього 6%.

Нагадаємо, що листопаді 2018 року 43% жителів України заявили, що взагалі не мають збережень. Ці дані були оприлюднені компанією Research & Branding Group, яка проводила опитування серед українців.

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% респондентів, на термін 3-4 місяці - 8%, а на термін до шести місяців - 5% українців.

За словами соціологів, в порівнянні з лютим 2017 року кількість українців, які не мають заощаджень, зменшилася на 4%, а кількість тих, кому заощаджень вистачило б менше, ніж на місяць, стало менше на 3%.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", до кінця 2018 року українцям підвищать прожитковий мінімум. крім того, на підвищення чекають і інші виплати, в тому чисоі пенсії, аліменти і допомогу по безробіттю.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що українцям пояснили, що потрібно зробити, щоб стати банкрутом цілком законно.