Народні депутати запропонували голосити 15 грудня Днем духовної єдності і зробити його вихідним.

ПРо це повідомив нардеп Сергій Міщенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Для мільйонів українських вірян, які з нетерпінням чекали цієї події в Україні та за кордоном, цей день назавжди став Днем духовної єдності, самостійності Української церкви, яка після понад тисячолітнього перебування у складі інших великих церков виборола своє право на незалежність", — написав він.

Відповідний законопроект №9407 парламентарій зареєстрував в Раді 17 грудня. Текст документа поки відсутній на офіційному сайті Верховної ради.

Популярні новини зараз
Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Однак на своїй сторінці у Facebook Міщенко пояснив, що 15 грудня 2018 року вже увійшло в новітню історію України як День духовної єдності України, бо в цей день відбувся Об'єднавчий собор Православної церкви України. Тому відзначенняцього дня не тільки зменшить вплив іноземної пропаганди, а й посприяє національному єднанню, забезпеченню духовної та національної безпеки України.

У соціальних мережах вже відреагували на таку заяву.

Нагадаємо, що предстоятель Православної церкви в Україні митрополит Епіфаній заявив, що після Об'єднавчого собору митрополит Онуфрій буде лише митрополитом Російської православної церкви в Україні.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що нову українську православну Церкву очолюватиме предстоятель з титулом Митрополит Київський, а не Патріарх. Підкреслимо, що отриманий редакцією документ є початковим варіантом статуту, який затвердив 29 листопада Синод Вселенського патріархату.

"Знай.ua" писав, Митрополит Епіфаній показав Москві, що таке священний обов'язок: "Ми готові прийняти їх з братньою любов'ю". "Після цього документа ми будемо формувати всі відповідні органи".