було Багато різної інформації з приводу воєнного стану в Україні. Після російської агресії в Керченській протоці уряд України прийняв рішення ввести в окремих регіонах країни військовий режим, задля дотримання заходів безпеки.

Тепер, вже офіційно відомо, що воєнний стан тривав рівно 30 діб, в період з 26 листопада по 26 грудня. Про це стало відомо завдяки повідомленням на офіційних порталах українського уряду.

Так, у середу, 26 грудня, строк дії воєнного стану завершується. Нагадаємо, що воєнний стан було введено в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

У Львові в страшній аварії загинули сини священика: братів-близнюків оплакує вся Україна

Наречена Розенка Лебідь показала соски і круглий животик: "Уже не влазять"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Варто нагадати, що Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі Томас Гремінгер заявив, що російська сторона у будь-якому випадку продовжить відправляти військову техніку на тимчасово окуповані території України.

Він підкреслив, що конфлікт між Росією і Україною може знову загостритися. Гремінгер вважає, що "з окремих осередків вогню може розгорітися величезна пожежа", наприклад, на території анексованого Криму або на лінії розмежування на Донбасі.

Гремінгер додав, що для примирення ворогуючих сторін політична воля "просто відсутня". За його словами, "якщо бунтівні республіки опиняться під військовим тиском, їм знову буде підтримка з боку Росії".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко відреагував на прийняття Генеральною Асамблеєю ООН резолюції про порушення прав людини в тимчасово окупованому РФ Криму. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку президента в Twitter.

За словами Порошенка, прийняття резолюції про порушення прав людини в окупованому Криму та резолюції про виведення військ Російської Федерації з Криму є чітким сигналом для України.

Нагадаємо, у Лаврова спробували розповісти українцям, як жити: провокації та порушення зашкалюють.

Як повідомляв Знай.uа політолог пояснив, чому Лукашенко підтримуватиме Україну: перший крок він уже зробив.

Знай.uа писав, США озброять Україну до зубів: ВМС і ППО отримають подвійне підкріплення.