Нарахування за послуги централізованого опалення, водовідведення, гарячого і холодного водопостачання відбуваються в залежності від наявності квартирного або загальнобудинкового приладів обліку.

Цю інформацію повідомили у прес-службі КМДА, передає "ХВИЛЯ".

"Якщо у квартирі є квартирні лічильники, то нарахування відбуваються на підставі переданих споживачем даних. Тобто різниця між поточними і попередніми показаннями множиться на тариф, зазначений в рахунку-повідомлення". йдеться в повідомленні

Відомо, що подавати показання дозволяється з 5-го числа до останнього дня місяця щомісяця.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

20-річний хлопчина поїхав медиком на Донбас і став мішенню снайпера: помер, не виходячи з коми

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Показати ще

Якщо квартирні лічильники з якихось причин не встановлено, нарахування проводяться за показами загальнобудинкового лічильника. Від загального обсягу споживання будуть відніматися обсяги споживання, передані мешканцями квартир, оснащених лічильниками, а отримана різниця ділиться пропорційно між усіма споживачами, у яких відсутні квартирні засоби обліку.

За послугу опалення нарахування проводиться за фактичним тарифом на квадратний метр опалювальної площі в залежності від температури зовнішнього повітря.

Для споживачів, у яких є пільги, спожитий обсяг води за місяць розподіляється рівномірно між мешканцями квартири і розраховується відповідний відсоток від споживання пільговиком. Якщо пільговик не перевищив норму, то сплачується з відповідною знижкою на спожитий обсяг.

Для реєстрації пільги та отримання консультації з питань нарахувань можна звернутися в найближчий сервісний центр ЦКШ.

Нагадаємо, що початок року всі українці пам'ятають відмінно. Не так за новорічні ялинки та мандарини, як за "драконівські" рахунки за газ, де тарифи виявилися завищеними як мінімум в три рази. Квитанції з незрозумілими цифрами прийшли сотням тисяч клієнтів облгазів без лічильників.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", українцям дозволили не платити за комуналку.

Також портал "Знай.uа" писав, що Рева шиканув на різдвяні свята так, що українських пенсіонерів можна годувати 10 років