У середу, 30 січня, стало відомо про важливі зміни, які готує для українців Приватбанк.

ПриватБанк
ПриватБанк

Про це стало відомо із заяви прес- служби фінансової установи.

У повідомленні йдеться, що Приватбанк випускатиме картки китайської платіжної системи UnionPa.

Зараз у банку налагоджують обслуговування таких карт, а випускати їх почнуть у квітні-червні цього року. У Приватбанку переконані, що на такі картки буде попит попри популярність Visa та MasterCard.

Приватбанк
Приватбанк

Нагадаємо,  "ПриватБанк" анонсував нову послугу, яка стосується спрощеної схеми обміну валюти.

обмін валют
обмін валют

Про це у вівторок, 29 січня, повідомила на прес-служба фінансової установи.

У повідомленні йдеться, що з 7 лютого у мобільному інтернет-банкінгу "Приват24" буде доступна нова послуга з обміну валюти. 

ПриватБанк
ПриватБанк

За даними банку, у клієнтів банку в мобільному додатку з'явиться можливість продавати і купувати валюту (долари США і євро). Такий обмін валют можна зараховувати на валютні карти або на депозити з банківських карток в гривні у рамках встановленого НБУ ліміту до 150 тисяч гривень.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  ПриватБанк анонсував випуск терміналів самообслуговування з підтримкою FaceID.

ПриватБанк
ПриватБанк

Це означає, що термінал зможе розпізнавати обличчя клієнта. При цьому використовувати PIN-код, як це відбувається на даний момент, стане не обов'язково.

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно авторизуватись. Для цього клієнту прийде push-повідомлення в додаток Privat24, яке буде потрібно для підтвердження виконуваної операції. Якщо ж клієнт не бажає авторизуватися для входу, то може, як раніше, використовувати PIN-код, про що повідомляє прес-служба банку.

ПриватБанк
ПриватБанк

Нова технологія на даний момент знаходиться на стадії тестування. Примітно, що точність роботи камер залишає бажати кращого – замість клієнта вони можуть розпізнати сторонню людину, яка стоїть у черзі позаду. Термінали будуть ідентифікувати людину за позицією вух і очей. У прес-службі уточнили, що зміна зачіски на впливатиме на результат операції.

Також Знай.ua писав про те, що після зухвалого пограбування в селищі Оженин Рівненської області держбанк "ПриватБанк" заявив про нагороду в розмірі 75 тисяч за інформацію, яка допоможе зловити злодіїв.