Львівський священик Дмитро Романко поділився з українцями своєю зворушливою історією і розповів, що б хотів встигнути зробити в житті і про що б шкодував.

Чоловік опублікував відео з розповіддю на своїй сторінці в Facebook.

"Більше року тому під час одного з обстежень лікарі запідозрили в мене рак. І скерували на додаткові аналізи. В той час, коли чекав результати, я думав про те, що зараз часто думаю: а якщо дійсно — це рак, якщо я помру , то про що я шкодуватиму? Що я хотів би встигнути зробити за цей час?

З одного боку, страшно знати, коли ти помреш. Та з іншого — ніхто не знає, коли це станеться. І ми можемо тішити себе ілюзією, що проживемо багато років. Хто знає, можливо, цього дня ти завершиш своє життя.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян у фартусі показав, чим годує Тоню Матвієнко: мрія кожної жінки

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Зірку "Останнього героя" здолала онкологія: "Боролася сильно і довго"

Показати ще

Про це і я думав. Про що шкодував би, а про що. Я перебрав у своїй голові багато своїх мрій. Колись я мрія в відвідати Париж, скуштувати устриць, проїхатися на ферарі. Та, напевно, в той момент, коли би збігали останні хвилини мого життя, мені було би байдуже, як виглядає Ейфелева вежа, мені було би байдуже, який звук двигуна ферарі, мені було б все одно, наскільки неймовірно споглядати хвилі Атлантичного океану.

У той момент, єдине, про що б шкодував — про те, що занадто мало часу присвятив своїй сім’ї. Що не побачив першого кроку свого сина. Що не почув перших спроб моєї доньки продекламувати вірш. Я би шкодував у той момент, що недостатньо часу був зі своєю дружиною. Замало разів говорив, наскільки сильно її люблю.

У момент, коли перед твоїми очима постає справжня небезпека, розумієш, що багато речей, на які витрачаємо так багато часу, не мають жодного значення. Абсолютно без різниці, в якому будинку живеш, на якому авто їздиш. Скільки титулів маєш… Єдине, що має значення, наскільки часто і щиро сказав: "Я тебе люблю". І наскільки часто і щиро почув у відповідь: "Я тебе теж люблю".

Тож не витрачаймо свій час на те, про що не шкодуватимемо в той момент, коли заплющаться наші очі назавжди".

Я житиму так, щоб ніколи не шкодувати про те, що не встиг #НаМоюДумку

Geplaatst door Дмитро Романко op Dinsdag 29 januari 2019

Нагадаємо, що на 16 тижні вагітності Маріанни Оуклі аналіз показав, що її дочки схильні до злоякісних новоутворень. А коли Елла та Єва народилися, стало ясно, що їх зір у небезпеці.

Як повідомляв портал Знай.uа, британський благодійний фонд Macmillan Cancer Support запитав у людей, які раніше хворіли або хворіють на рак зараз, як варто з ними спілкуватися.

Також портал Знай.uа писав, що 90-річна Норма і 92-річний Френсіс Плателлі з Австралії прожили у шлюбі 70 років і померли в один день.