У лютому українці отримали нові платіжки за електроенергію, цифри у яких, м'яко кажучи, шокують.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це пишуть ЗМІ з посиланням на пояснення директора компанії "Київські енергетичні послуги" Віктора Мельникова.
Чиновник відзначає, що через реформи на енергоринку старих обленерго більше немає. Вони розділилися на дві компанії. Одна - обслуговує розподільні електромережі, а друга - постачає електроенергію, формує платіжки і забезпечує розрахунки зі споживачами.
"Варто звернути увагу, що в рахунках, які люди отримають в лютому, зміняться реквізити, оскільки змінився постачальник. Постачати енергію киянам буде компанія" Київські енергетичні послуги ", - говорить Мельников.
Через реформи енергетичного ринку з січня постачальники електроенергії змінилися для всіх українців. Переукладати договори людям не потрібно, однак щоб випадково не оплатити колишньому постачальнику за спожитий в січні світло - касиру в банку або на пошті треба сказати про зміну рахунку. Якщо ви раніше платили через інтернет, за допомогою онлайн-банкінгу, то доведеться самостійно оновити реквізити.
"Найбільш зручний спосіб, на мою думку - це користування особистим кабінетом. Через особистий кабінет постачальника, який можна знайти на сайті можна передати показання лічильника, можна оплатити спожиту електричну енергію, можна контролювати стан своїх нарахувань і відповідно розрахунків", - пояснює Віктор Мельников.
Окрім того він підкреслює,що платити через сайт постачальника можна без комісії.
Терміни, коли необхідно передавати показники, не змінилися. Дані, як і раніше, можна вносити на сайті або повідомляти оператору контакт-центру за телефоном. Номер є в платіжці і на інтернет-сайті постачальника.
Щоб менше витрачати на електрику, енергетики радять встановити енергоефективні лампочки, розетку з таймером і двозонний лічильник. Він фіксує, скільки електроектроенергіі ви використовували вночі. А в цей час вона, як відомо, вдвічі дешевша.
Нагадаємо, киянам по-новому будуть розприділяти комунальні послуги.
Як повідомляв раніше Знай.ua, з 25 січня 2019 року в Україні діє нова методика розрахунку втрат води в багатоквартирних будинках.
Також Знай.ua писав про те, що підвищення тарифів на газ для населення очікується у II кварталі 2019 року.