Дві третини українців вважають, що сексуальні стосунки до шлюбу – це нормально. Кожен п’ятий – протилежної думки.

Такі дані оприлюднила соціологічна група "Рейтинг". Соціологи опитали 2 тисячі українців щодо ставлення до сексу.

За даними дослідження, частіше секс до шлюбу підтримували молодші опитані та ті, хто перебуває в незареєстрованому шлюбі або ж є неодруженим.

Майже 80% опитаних погодилися з твердженнями про те, що секс є дуже важливою частиною життя людини.

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Виняток із правил: хто з українців може законно не платити за доставку газу Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

67% українців зазначили, що в них є постійний сексуальний партнер. Водночас, 3% зазначили, що не мають партнера і ніколи не мали перед цим.

30% опитаних погоджуються з твердженням, що секс може бути послугою, яка продається за гроші, але більшість (55%) все ж протилежної думки.

41% погодилися з тезою, що виконання "подружнього обов’язку у ліжку" є обов’язковим для чоловіка.

Але лише 19% погодилися, що жінка, яка перебуває у шлюбі, зобов’язана займатися сексом із чоловіком, навіть якщо вона цього не хоче.

Результати опитування свідчать, що секс перестає бути табуйованою темою для обговорення.

60% опитаних не відчувають незручність, сором, коли розмовляють про секс зі своїм постійним сексуальним партнером, 35% – не соромляться таких розмов зі друзями, знайомими, а 21% – навіть із незнайомими людьми.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 23 січня – 3 лютого 2019 р.

Раніше ми писали, що минуло вже кілька днів після вступу в силу скандальної нової редакції статей Кримінального Кодексу, які стосуються сексуальних злочинів. З 11 січня 2019 року змінилися трактування згвалтування (ст.152 КК України) і задоволення сексуального насильства (ст. 153 КК України).

Якщо коротко описати ці нововведення, то тепер перед сексом треба отримати недвозначну згоду на те, що партнер готовий вступити з вами в статевий акт. При цьому поширюється це як на пари поза шлюбом, так і на звичайні сім'ї.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що в Челябінську повії жорстоко побили геїв.

Також ми писали про ерогенні зони у чоловіків і жінок, про які багато хто забуває.

І варто знати, що в Одесі суд випустив маніяка-гвалтівника під заставу 140 тисяч гривень.