Киянин, доживши до пенсійного віку, мав би отримати спокійну та забезпечену старість, адже працював усе життя, не покладаючи рук. Однак натомість на схилі літ змушений стояти з простягнутою рукою, благаючи випадкових перехожих про допомогу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Щемливою історією про долю пенсіонера поділився очевидець у Facebook.
"Навпроти "Укравтодору" на Фізкультурній літній чоловік з неймовірно добрим обличчям безуспішно простягав перехожим щось. Люди сахалися і обходили його стороною, ошелешено дивлячись на те, що він їм простягає. Я курив неподалік і простеживши, як десята людина поспіль проігнорував його звернення, вирішив підійти і з'ясувати, що може так налякати киянин. Виявилося, що він обмінював ось такі листочки на гроші, пояснюючи свою акцію тим, що "пенсiї зовсiм не вистачає". Побачите - не шарахайтеся від нього. Будьте добрішими. І обов'язково підійдіть поговорити - у нього феноменально гарна українська", - пише киянин.
Нагадаємо, українці досі не припинили їздити до Польщі.
Навіть літні люди часто віддають останні гроші, аби зробити документи і працювати за кордоном. Уявіть собі, що навіть у поважному віці бабусі влаштовуються там нянями, прибиральницями, готові виконувати будь-яку важку роботу. Все просто і очевидно.
Як повідомляв раніше Знай.ua, пенсіонери та діти - найбільш незахищені категорії громадян. І якщо про дітей можуть подбати їх батьки, то
Приклад цього опублікував на своїй сторінці в Facebook юрист Михайло Шнайдер.
"Ось ця бабуся вчора сиділа прямо на сходинках супермаркету біля мого будинку. Вона не просила грошей. Вона просила купити їй хліба. Тільки вдумайтеся в це. Літня жінка, не алкоголічка, не бездомна, проста пенсіонерка, не може дозволити собі купити буханець хліба. Це не вкладається у мене в голові. До якого ступеня злиднів вони довели наших стариків? До якої міри розпачу і безвиході? Немає ні слів, ні виразів. Так "жити" далі просто не можна..." - категорично заявляє Шнайдер.
Також Знай.ua писав про те, що в Україні стартував перший за останні шість років перерахунок пенсій.