Киянин, доживши до пенсійного віку, мав би отримати спокійну та забезпечену старість, адже працював усе життя, не покладаючи рук. Однак натомість на схилі літ змушений стояти з простягнутою рукою, благаючи випадкових перехожих про допомогу.

Щемливою історією про долю пенсіонера поділився очевидець у Facebook.

"Навпроти "Укравтодору" на Фізкультурній літній чоловік з неймовірно добрим обличчям безуспішно простягав перехожим щось. Люди сахалися і обходили його стороною, ошелешено дивлячись на те, що він їм простягає. Я курив неподалік і простеживши, як десята людина поспіль проігнорував його звернення, вирішив підійти і з'ясувати, що може так налякати киянин. Виявилося, що він обмінював ось такі листочки на гроші, пояснюючи свою акцію тим, що "пенсiї зовсiм не вистачає". Побачите - не шарахайтеся від нього. Будьте добрішими. І обов'язково підійдіть поговорити - у нього феноменально гарна українська", - пише киянин.

Напротив "Укравтодора" на Физкультурной пожилой мужчина с невероятно добрым лицом безуспешно протягивал прохожим...

Популярні новини зараз

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще
Geplaatst door Vit Onopriienko op Donderdag 28 maart 2019

Нагадаємо, українці досі не припинили їздити до Польщі.

заробітчани
заробітчани

Навіть літні люди часто віддають останні гроші, аби зробити документи і працювати за кордоном. Уявіть собі, що навіть у поважному віці бабусі влаштовуються там нянями, прибиральницями, готові виконувати будь-яку важку роботу. Все просто і очевидно.

Як повідомляв раніше Знай.ua, пенсіонери та діти - найбільш незахищені категорії громадян. І якщо про дітей можуть подбати їх батьки, то старим і зовсім доводиться несолодко.

пенсіонери
пенсіонери

Приклад цього опублікував на своїй сторінці в Facebook юрист Михайло Шнайдер.

"Ось ця бабуся вчора сиділа прямо на сходинках супермаркету біля мого будинку. Вона не просила грошей. Вона просила купити їй хліба. Тільки вдумайтеся в це. Літня жінка, не алкоголічка, не бездомна, проста пенсіонерка, не може дозволити собі купити буханець хліба. Це не вкладається у мене в голові. До якого ступеня злиднів вони довели наших стариків? До якої міри розпачу і безвиході? Немає ні слів, ні виразів. Так "жити" далі просто не можна..." - категорично заявляє Шнайдер.

Також Знай.ua писав про те, що в Україні стартував перший за останні шість років перерахунок пенсій.