Найцікавіше та найважливіше, що публікувалося сьогодні, 2 квітня.

Німеччина пред'явила вимоги Зеленському: залишилося три тижні

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

У понеділок, 1 квітня, заступник керівника фракції Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу в Німецькому бундестазі Йоганн Вадефул зробив заяву щодо результатів голосування на виборах президента України.

Враховуючи проведення другого туру, в якому візьмуть участь і Зеленський, і Порошенко, німецький політик каже, що Україні потрібна досвідчена команда.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако оконфузився на відпочинку з Ганною Богдан: "Вчуся тримати"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Передрік розпад СРСР і ніколи не помилявся: пророцтва Айзека Азімова збуваються через 35 років, переконайтеся самі

Культовий американський письменник Айзек Азімов передбачив нинішні проблеми за багато років до їх появи.

У 1984 році журналісти канадської газети The Star запропонували фантасту зробити пророцтво на 2019 рік. Автору ідея припала до душі і він описав події, які повинні були відбутися через 35 років, а тепер його прогнози збуваються.

Українські пенсіонери отримають "бонус" за величезний стаж: на яку суму можна розраховувати уже у квітні

Уже у квітні українські пенсіонери отримають другу частину одноразової виплати. Її розмір становить 1205 гривень. Про це заявила заступник голови правління Пенсійного фонду України (ПФУ) Ірина Ковпашко.

За її словами, доплата до пенсії в розмірі 2410,17 гривні виплачує тим одержувачем, кому призначені пенсії відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

1 квітня реформа Супрун внесла "покращення" у життя українців: що потрібно знати

Уляна Супрун
Уляна Супрун

З 1 квітня вступили в чинності чергові нововведення в системі охорони здоров'я України. В першу чергу мова йде про електронні рецепти, а також систему фінансування медустанов.

У той же час чутки про закінчення терміну підписання декларації з сімейним лікарем або про нові правила виклику екстреної допомоги не підтвердилися.

Розтрощена Tesla видала особисту інформацію водія і пасажирів: Маск знизує плечима

Згідно з новим звітом телеканалу CNBC, два дослідника в галузі безпеки, так звані самопроголошені “білі хакери” виявили безліч незашифрованих даних щодо місцезнаходжень, даних з камер, а також інших даних на Tesla Model 3 потрапила в аварію. І хоча автомобіль напханий всілякою електронікою, у разі аварії ваші дані можуть опинитися в руках зловмисників. Враховуючи, що автомобіль записує активність користувача, це може обернутися проти нього.