За перші три місяці 2019 року в Україні великі банки закрили понад 60 своїх відділень. Так, більше всіх відділень закрив державний "Ощадбанк" (41). На другому місці за кількістю закритих філій "Альфа-Банк" (12) і на третій позиції "Укрсоцбанк" з 10-ма відділеннями.

Про це стало відомо завдяки офіційним повідомленням Національного банку України.

Банк
Банк

Зараз в країні працюють 8 450 банківських відділень. Найбільшою мережею відділень у регіонах країни володіють "Ощадбанк" (2589), ПриватБанк (2013) і Райффайзен Банк Аваль (502). Зазначимо, що всього в минулому році українські банки закрили 980 своїх відділень.

НБУ
НБУ

Варто нагадати, що державний "Ощадбанк" запровадив превентивні заходи, які дозволять уникнути черг у відділеннях банку в період виплати монетизованих субсидій та оплати комунальних послуг. Про це Економічній правді повідомили у прес-службі "Ощадбанку". З 12 березня клієнти, яким субсидії були призначені до 31 грудня 2018 року, зможуть отримати субсидії у грошовій формі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що державний банк "ПриватБанк" зробив екстрене повідомлення про черговий вибух банкомату групою зловмисників. Цю інформацію повідомили в суботу, 2 березня у прес-службі банку. У повідомленні зазначили, що банкомат був підірваний 1 березня о 6.40 у Шевченківському районі міста Запоріжжя. Співробітники поліції і відділ вибухотехнічного управління прибули на місце події.

Нагадаємо, ПриватБанк спростить життя українцям: нова послуга вже працює.

Як повідомляв Знай.uа ПриватБанк запускає нову послугу: це дуже зручно.

Також Знай.uа писав, під Дніпром чоловік заживо згорів на лінії електропередач: висів просто на стовпі.

Популярні новини зараз

Загинув на руках відвідувачів кафе: ветерану АТО всадили ніж у шию, деталі

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Модель, яка випала з вікна онука Михалкова, відкрила рот й простогнала правду: "На все життя"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще