Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на п'ятницю, 3 травня 2019 року. Стало відомо, що гривню трохи послабили – 26,55 за долар, в порівнянні з попереднім банківським днем.

Курс долара Нацбанку на 3 травня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2655.7242 гривень;
- 100 євро – 2977.5980 гривень;

Як видно з цими показниками, євро виріс у ціні ще на 28 копійок. Крім того, долар став дорожче на 6 копійок.

Популярні новини зараз
ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Частині українців виплатять по 20 тисяч грн допомоги: все про подачу заявки та отримання коштів Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Варто відзначити, що курс долара США на відкритті міжбанківського валютного ринку 2 травня 2019 року в порівнянні із закриттям попередньої сесії у продажу виріс на 8 копійок до 26,50 грн/долар, курс купівлі до 26,45 гривень за долар. Курс євро на продажу зріс на 22 копійки до 29,68 гривень за євро.

Крім того, курс обмінних пунктах у продажу в порівнянні з попереднім робочим днем знизився на 2 копійки до 26,70 гривень за долар, купівлі знизився на 6 копійок до 26,41 гривень за долар. Курс євро на продажу зріс на 9 копійок до 29,99 гривень за євро.

Як видно з цими показниками, євро виріс в ціні ще на 28 копійок, а вартість російського рубля з четверга майже не змінилася. Крім того, долар став дорожче на 6 копійок. До речі, почалася друга чверть року, і експерти спрогнозували, як поведе себе долар до кінця весни.

Нагадаємо, ціни на товари і послуги обганяють доходи українців. Все це відбувається через зростання інфляції. Стрибки курсу валют не припиняють лякати. Голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко розповів, чого чекати від долара цієї весни.

Як повідомляв портал Знай.uа, висока ймовірність, що до кінця 2019 року валюта США все ж може подорожчати до 30 грн. За долар, євро в цьому випадку буде коштувати 33 грн. У бюджеті-2019 зазначено, що в грудні долар буде коштувати 29,4 грн.

Також портал Знай.uа писав, що курс гривні не буде фіксованим. При збереженні нинішньої політики Нацбанку він буде плаваючим. При цьому коливання курсу будуть незначними. Про це заявив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб.