Innovation DTEK підписав меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки України, який передбачає збір інноваційних рішень серед студентів ВУЗів, а також співпрацю спрямовану на розвиток інноваційної діяльності, інноваційної інфраструктури та інноваційної екосистеми в Україні. Відповідний документ підписали директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе та Перший заступник Міністра освіти і науки України Миколи Кизим.

«Від сьогодні ми будемо співпрацювати з Міністерством освіти і науки України. Колеги з міністерства розповсюдять інноваційні запити ДТЕК по всім навчальним закладам. Це дозволить студентам працювати над реальними бізнес-кейсами та дасть можливість пілотувати ідею в реальних умовах, якщо вона нам підійде. З іншого боку, ДТЕК отримає можливість співпрацювати з найкращими молодими талантами України», - сказав Е.Вольпе.

Він нагадав, що влітку цього року ДТЕК запустив платформу зі збору інноваційних ідей openinnovation.dtek.com, на якій опубліковано запити ДТЕК. За її допомогою компанія шукає інноваційні ідеї спрямовані, зокрема, на підвищення рівня безпеки, ефективності бізнесу та екологічності виробництв.

Е.Вольпе зазначив, що в Україні багато талановитої молоді в величезним потенціалом, яка може запропонувати проривні ідеї та технології, тому ДТЕК радий активно з нею співпрацювати, ділитися досвідом та експертизою. «Якщо ДТЕК зацікавиться ідеєю або технологією, то компанія готова доопрацьовувати її спільно з автором, ділитися своєю експертизою і запустити пілот в умовах роботи реального бізнесу», - наголосив директор з інновацій ДТЕК.

«Ми впевнені, що співпраця з університетами та освітніми платформами є одним із ключових інструментів пошуку інноваційних рішень. Велика подяка Міністерству освіти і науки України за підтримку», - зазначив директор з інновацій ДТЕК.

За словами Першого заступника Міністра освіти і науки України Миколи Кизима, залучення студентів, аспірантів, докторантів та викладачів закладів вищої освіти до пошуку та реалізації інноваційних ідей і технологій при розв’язанні питань рівня безпеки, ефективності бізнесу та екологічності виробництв – один із важливих шляхів покращення економіки країни. «Ми відкриваємо нові можливості для молодих науковців шляхом запровадження взаємодії з експертами від бізнесу», – зазначив він.

Меморандум також передбачає проведення освітніх заходів для студентів, аспірантів, докторантів та викладачів закладів вищої освіти, надання консультативної допомоги з питань, що мають спільний інтерес, обмін досвідом співпраці із студентами, стартап-командами, експертами від бізнесу.